Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
Valkiria - Polub nas na Fejsie
  

Total War: Warhammer zapowiedzianySEGA zapowiedziała nową grę Total War: Warhammer, powstałą przy współpracy studia Creative Assembly oraz firmy Games Workshop. Produkt będzie dostępny na platformy: PC, Mac oraz SteamOS. Fani strategii z serii Total War otrzymają możliwość wzięcia udziału w epickich bitwach rozgrywanych w czasie rzeczywistym, oraz rozgrywkę turową opartą na dyplomacji, polityce i tworzeniu imperium.

Informacja prasowa:

Nastały czasy niekończących się podbojów. Tysiące wojowników ścierają się w tytanicznych bitwach, a całe rasy prowadzą ze sobą wojny. Na czele każdej armii stoi potężny bohater, żądny panowania nad światem.

To właśnie nimi możesz dowodzić.

Dzielny Karl Franz prowadzi do boju Imperium ludzi. Chce zjednoczyć rozbite frakcje elektorów pod jednym sztandarem i pokonać wspólnych wrogów.

Żądni przemocy i rozlewu krwi, Zielonoskórzy przyłączają się do plemienia Grimgora Ironhide'a. Zarówno Orkowie, jak i Gobliny, są głodne śmierci i zniszczenia.

High King Thorgrim dowodzi opanowanymi Krasnoludami z ich górskich twierdz. Rozpoczyna się marsz, który ma pomścić niesprawiedliwości, dotykające ich od tysiącleci.

Cele Wampirów pod dowództwem Mannfreda von Carstiena są mordercze, ale jednocześnie bardzo tajemnicze. Jego armie werbowane są spośród gnijących szeregów umarłych.

W czasie, gdy Stary Świat rozdzierany jest zdradą, wojną i walką o władzę, z północy nadciąga po cichu znacznie większe zagrożenie. Tkanina samej rzeczywistości zaczyna się napinać i rozdzierać...

Total War™: WARHAMMER® to niepowtarzalne połączenie kolosalnych bitew w czasie rzeczywistym i wciągającej kampanii turowej, w którym przez setki godzin rozgrywki będziesz zajmował się rządzeniem, polityką i rozbudową swojego imperium.

Co więcej, tytuł ten zostanie w przyszłości wzbogacony o dwie osobne części oraz dodatkowe pakiety zawartości, co uczyni z niego największą pozycję w historii serii Total War. Będzie to epicka trylogia, która na nowo zdefiniuje rozgrywkę strategiczną fantasy.

Nadchodzi nowa era. Total War™: WARHAMMER® ożywia świat legendarnych bohaterów, gigantycznych potworów, latających stworów, magicznych burz i legionów koszmarnych wojowników.

Zasady się zmieniły. Nie zmieniła się jedynie... wojna.Firma SEGA® Europe Ltd. z przyjemnością ogłasza nową grę Total War: Warhammer, powstałą przy współpracy studia Creative Assembly™ oraz firmy Games Workshop®. Produkt będzie dostępny na komputery klasy PC, Mac oraz SteamOS.

Na swoje 15-lecie seria Total War™, zdobywca licznych nagród, po raz kolejny oferuje unikalne połączenie ogromnych bitew w czasie rzeczywistym wraz z wciągającą grą turową, opartą na dyplomacji, polityce i tworzeniu imperium.

Total War: WARHAMMER przenosi serię po raz pierwszy w świat fantasy. Nasze zasady się zmieniły, a wraz z tą zmianą nadchodzi wojna na niespotykaną dotąd skalę. Niewyobrażalnie bogaty i głęboki świat Warhammera obwieszcza nową erę Total War. Gigantyczne monstra, latające potwory, legendarni bohaterowie i burze pełne magicznej mocy zajmą swoje miejsca na polach bitew, wraz z tysiącami wojowników ścierających się w walkach rozgrywanych w czasie rzeczywistym. W grze turowej gracze ujrzą Stary Świat, który okaże się zdradzieckim, nieprzebaczającym miejscem, pełnym niekończących się bitew i podstępnych sojuszy. Bez względu na to, jaką rasą zdecydujesz się zagrać i w jaki sposób będziesz podbijał kolejne tereny, będziesz musiał zmierzyć się z konfliktem, który zagrozi rozdarciem i zburzeniem podstaw tego świata.

Jako pierwsza z epickiej trylogii, gra Total War: WARHAMMER dostarczy setek godzin wciągającej rozgrywki. W połączeniu dwoma przyszłymi samodzielnymi odcinkami i paczkami dodatkowej zawartości, całość stworzy największy z dotychczas wydanych tytułów w serii Total War.
"Od zawsze kochaliśmy uniwersum Warhammera i nie mogliśmy się doczekać, by podejść do niego z takim samym rozmachem i autentycznością, które są charakterystyczne dla naszej serii już od 15 lat" powiedział Szef Projektu Total War: WARHAMMER, Ian Roxburgh. "Chcemy powołać go do życia w taki sposób, jakiego nikt przedtem nie próbował jeszcze zrobić.".


Po więcej informacji na temat gry zapraszamy na www.totalwar.com

Dystrybutorem w Polsce jest firma Cenega.


01-05-2015, 12:00 | ARTUT

Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.

Witaj na stronie Komandorii Warhammera!
Jeśli chcesz przysłużyć się Cesarzowi, zgłoś się do dowódcy w celu zyskania kolejnych wskazówek!
Profil użytkownika
Pseudonim

Hasło

Zapisz login

Przypomnij hasło!
Rejestracja

Szukaj

Nowości w V-Sklepie
Na służbie:
Żołnierze: 0

Cywile: 41

Statystyki wizyt:
Wizyty: 3433761
Dziś gości: 124
Ten miesiąc: 9879
Rekord gości: 43842
Gości wczoraj: 122