Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
Valkiria - Polub nas na Fejsie
  

DLC: The Resistance do Call of Duty: WWII już dostępnyDLC: The Resistance do Call of Duty: WWII już dostępny

Gracze mogą od teraz dołączyć do Ruchu Oporu! Dostępny jest już, najpierw na PlayStation 4, pierwszy pakiet DLC The Resistance do Call of Duty: WWII – najlepiej sprzedającej się gry konsolowej w Ameryce Północnej w 2017 r.  Pełen nowych treści dla rozgrywki wieloosobowej, pakiet DLC The Resistance oferuje trzy nowe mapy do trybu Online oraz zupełnie nową misję do trybu Wojna – wszystkie oddające ducha obywatelskiego ruchu oporu walczącego o wolność w czasie II wojny światowej.

 Informacja prasowa:

Spektakularny, wyczekiwany przez graczy pierwszy pakiet DLC oferuje fanom nowe mapy do gry wieloosobowej, dodatkową misję do trybu Wojna oraz dalszy ciąg przygody Zombie Naziści.
 
Trwa ogólnodostępne wydarzenie dla społeczności, w trakcie którego dostępna jest nowa zawartość, a fani mogą powrócić do ulubionych trybów rozgrywki.

Pakiet zawiera również przygodę Na brzegu mroku, przerażający nowy rozdział pokręconej opowieści Zombie naziści.  Dodatkowo, pierwszy pakiet DLC wylądował w trakcie społecznościowej akcji o tej samej nazwie – trwającego pięć tygodni wydarzenia (23 stycznia – 27 lutego), podczas którego można zdobyć nowy ekwipunek, sprawdzić świeże tryby rozgrywki oraz zdobyć darmowe zrzuty zaopatrzenia. Wydarzenie jest dostępne dla wszystkich graczy niezależnie od platform.

Gracze mogą od teraz dołączyć do Ruchu Oporu! Dostępny jest już, najpierw na PlayStation 4, pierwszy pakiet DLC The Resistance do Call of Duty: WWII – najlepiej sprzedającej się gry konsolowej w Ameryce Północnej w 2017 r.  Pełen nowych treści dla rozgrywki wieloosobowej, pakiet DLC The Resistance oferuje trzy nowe mapy do trybu Online oraz zupełnie nową misję do trybu Wojna – wszystkie oddające ducha obywatelskiego ruchu oporu walczącego o wolność w czasie II wojny światowej. Pakiet zawiera również przygodę Na brzegu mroku, przerażający nowy rozdział pokręconej opowieści Zombie naziści.  Dodatkowo, pierwszy pakiet DLC wylądował w trakcie społecznościowej akcji o tej samej nazwie – trwającego pięć tygodni wydarzenia (23 stycznia – 27 lutego), podczas którego można zdobyć nowy ekwipunek, sprawdzić świeże tryby rozgrywki oraz zdobyć darmowe zrzuty zaopatrzenia. Wydarzenie jest dostępne dla wszystkich graczy niezależnie od platform.

W DLC The Resistance graczom przyjdzie kontynuować wojenne zmagania w miejscach związanych z historycznymi zrywami ruchu oporu na trzech nowych mapach do trybu wieloosobowego, a także w całkiem nowej misji w trybie Wojna, Operation Interceipt. 

Valkyrie – Ulokowana w mazurskich lasach wschodnich Prusów, mapa ta została zainspirowana Wilczym Szańcem – kwaterą główną wschodniego frontu Adolfa Hitlera podczas Operacji Barbarossa, czyli inwazji Nazistów na Związek Radziecki. Jest to mapa średniego rozmiaru z rozgrywką skupioną wokół niebezpiecznej, centralnie umiejscowionej ulicy, na którą wychodzi kilka punktów widokowych i gniazd karabinów maszynowych.

Anthropoid – Umiejscowiona w Pradze, stolicy ówczesnej Czechosłowacji, mapa inspirowana jest Operacją Anthropoid – słynną próba zamachu na wysokiego stopniem niemieckiego oficera podczas II Wojny Światowej. Znajduje się na niej centralna aleja, przedzielona rzeką, z osadzonymi po bokach ścieżkami, które mogą zostać wykorzystane przez snajperów do ataków na odległość.

Occupation – W tej odnowionej wersji klasycznej mapy Call of Duty gracze toczą boje pośród ulic i sklepów okupowanego przez niemieckie siły Paryża podczas II Wojny Światowej. Długie boczne uliczki zachęcają do walki na średni dystans, a pobliskie domy i witryny sklepów stanowią pozycje obronne podczas zasadzek i chwil wytchnienia.

Operation Intercept – Na obrzeżach miasta St. Lo we Francji rozegra się kolejna misja w trybie Wojna, w której ocalić musisz przewożonych pociągiem członków ruchu oporu. Pierwszym celem misji aliantów jest uwolnienie bojowników, następnie zniszczenie kluczowego sprzętu komunikacyjnego, a na koniec zatrzymanie pociągu.

DLC The Resistance to także nowy rozdział sagi o zombie, „Na brzegu mroku”. Zaledwie kilka dni po przerażających wydarzeniach w Mittelburgu drużyna otrzymuje informacje, z których wynika, że doktor Straub znajduje się na wyspie na północ od wybrzeży Niemiec. Okryta mgłą wyspa otoczona jest przez siły marynarki i lotnictwa nazistów – a do tego roi się na niej od nieumarłych. Marie, Drostan, Olivia i Jefferson będą musieli przejść przez piekło, aby odkryć tajemnice ukryte na brzegu mroku.
 
Podczas wydarzenia dla społeczności związanego z dodatkiem The Resistance, trwającego od 23 stycznia do 27 lutego, wszyscy gracze Call of Duty: WWII będą mieli dostęp do nowej dywizji „Ruchu Oporu.” Utożsamia ona umiejętności i doświadczenie bojowników rozsianych po Europie i pozwala na korzystanie z noża taktycznego, pistoletu SAP i innych umiejętności, które mogą odmienić losy bitwy, takich jak możliwość zakłócania map wroga.
 
Wydarzenie The Resistance zaoferuje graczom nowe zrzuty zaopatrzenia, bronie oraz mundury używane przez dzielnych członków ruchów oporu z całej rozdartej wojną Europy. Fani mogą także wziąć udział w nowych trybach gry, wraz z powracającym na jakiś czas Polowaniem na Rekwizyty oraz Demolką, oraz zmieniającymi się cyklicznie listami gier z podwójnymi PD w ramach trybu wieloosobowego, trybu Wojna i Zombie naziści. Specjalne Zrzuty zaopatrzenia mogą być otrzymane poprzez zwykłe wejście do gry w czasie trwania wydarzenia. Aby otrzymywać darmowe zrzuty Ruchu Oporu gracze mogą powracać do Sztabu podczas każdego tygodnia trwania wydarzenia, a także wykonywać specjalne zadania i kontrakty, dzięki którym otrzymać można nowe bronie, zrzuty zaopatrzenia, więcej PD, kredytów zbrojowni i nie tylko. Zrzuty zaopatrzenia Ruchu Oporu mogą także zostać zakupione za walutę dostępną w grze, czyli Call of Duty Points. Wydarzenie The Resistance zawiera także zupełnie nowe, ograniczone czasowo tematyczne nagrody za kolekcje.

Pakiet DLC Call of Duty: WWII - The Resistance jest już dostępny, najpierw na PlayStation®4.  Pakiet DLC The Resistance jest także częścią Karnetu Sezonowego* Call of Duty: WWII, zawierającego wszystkie cztery pakiety DLC planowane na ten rok. Zawartość Karnetu Sezonowego  jest dostępna najpierw na PlayStation®4.

*Gracze, którzy kupią Karnet Sezonowy, otrzymają zawartość Karnetu Sezonowego Call of Duty®: WWII, która wydana zostanie w 2018 roku. Zawartość Karnetu Sezonowego nie jest ostateczna, może się zmienić i nie zawierać całej zawartości do pobrania w grze.  Zawartość Karnetu Sezonowego może nie być dostępna we wszystkich krajach, a jej cena i data premiery zależy od platformy. Zawartość Karnetu Sezonowego należy pobierać tylko ze sklepu w grze; nie należy kupować jej osobno, lub zostanie pobrana za nią dodatkowa opłata.  Zawartość Karnetu Sezonowego może być sprzedawana oddzielnie.
 
Gra jest wydawana przez Activision Publishing, Inc. , spółkę zależną Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), a jej developerem jest Sledgehammer Games, korzystające z dodatkowego wsparcia developerskiego Raven Software. By uzyskać najświeższe informacje o grze, wejdź na: www.callofduty.com, www.youtube.com/callofduty lub śledź @CallofDuty oraz @SHGames na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.31-01-2018, 15:06 | ARTUT
Powiązane wieści:

Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.Witamy w serwisie II Wojna Światowa.

wwii.valkiria.net

* * *

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą aktualizacją serwisu II Wojna Światowa:

"Historia drugiej wojny światowej 1939-1945" - recenzja książki
Profil użytkownika
Pseudonim

Hasło

Zapisz login

Przypomnij hasło!
Rejestracja

Szukaj

Nowości w V-SklepieCzy zauważyłaś/eś zmianę w szybkości działania serwisu?

Tak. Działa znacznie szybciej.
8  Głosów (36%)
Tak. Jest OK.
3  Głosów (13%)
Nie. Działa tak samo.
2  Głosów (9%)
Nie. Działa wolniej.
4  Głosów (18%)
Nie mam zdania.
5  Głosów (22%)

Ankieta wygasła

Archiwalne

Na służbie:
Żołnierze: 0

Cywile: 70

Statystyki wizyt:
Wizyty: 3488050
Dziś gości: 39
Ten miesiąc: 20170
Rekord gości: 43842
Gości wczoraj: 1439