Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
Valkiria - Polub nas na Fejsie
  

Zbiór przedpremierowych informacji o Call of Duty: WWIIZbiór przedpremierowych informacji o Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII zaoferuje graczom najlepsze ujęcie tematyki II wojny światowej, z jakim się zetknęli. Nie zabraknie trybu wieloosobowego, unikalnego trybu kooperacji zombie, a zakup w przedsprzedaży gwarantuje dostęp do zamkniętej bety, która w pierwszej kolejności pojawi się na PlayStation 4. Polskim dystrybutorem gier firmy Activision jest CDP.[Activision]

Call of Duty WWII – wstrząsająca rozgrywka, globalna skala

Call of Duty powraca do największego konfliktu w dziejach wojskowości - tam, gdzie zaczęła się cała seria – do czasów Drugiej Wojny Światowej. Spojrzenie w stronę swych korzeni wraz to przełomowe doświadczenie, które trafi do graczy 3 listopada.

Prawdziwym polem bitwy okażą się tryby wieloosobowe, skoncentrowane na walce piechoty, z zupełnie nowymi pomysłami na rozgrywkę. WWII to również całkiem nowa, wyjątkowa koncepcja trybu kooperacyjnego Nazi Zombie, wraz ze świeżą historią i mrożącymi krew w żyłach zwrotami akcji jakich nie doświadczyli jeszcze gracze Call of Duty!

Już 3 listopada Call of Duty: WWII wcieli graczy do 1 Dywizji Piechoty i zabierze w pełną braterstwa i honoru podróż przez fronty Europy z misją, od której zależeć może powodzenie kampanii Aliantów. Nowe Call of Duty to pozbawiony lukru realizm, autentyczność i jednocześnie kinowa intensywność przeżyć na wielką skalę.

Poza klasycznymi starciami piechoty, w trybie wieloosobowym gra dostarczy również wielu nowości jeśli chodzi o tryby rozgrywki, system walki i wiele innych rozwiązań – a wszystko to na tle znanych z historii wielkich bitew.

Nowy tryb kooperacji – Nazi Zombie – to z kolei nowa, fantastyczna i mrożąca krew w żyłach historia, którą gracze mogą poznać wraz z przyjaciółmi. Stworzona przez studio Sledgehammer Games i wydawana przez Activision Publishing Inc., Call of Duty: WWII to gra, która na nowo zdefiniuje obraz Drugiej Wojny Światowej dla całego pokolenia graczy.

- Ponad dwa i pół roku temu podjęliśmy decyzję o tym, że seria powinna wrócić do korzeni. Call of Duty: WWII powraca do nich w wielkim stylu – powiedział dyrektor generalny Activision, Eric Hirshberg. - Ekipa Sledgehammer Games przygotowała realistyczną i wiarygodną, a jednocześnie filmową grę opowiadającą o największej wojnie w dziejach świata, w której gracze będą świadkami zarówno epickich wydarzeń, jak i dramatycznych zmagań zwykłych ludzi. To gra, która wieloletnim fanom cyklu pozwoli poczuć klimat II wojny światowej tak jak jeszcze nigdy dotąd, a nowym pokoleniom graczy umożliwi zapoznanie się z tym historycznym konfliktem.
 
- Call of Duty: WWII to dla wszystkich w Sledgehammer Games przygoda niezwykle inspirująca i pełna pasji. Ekipa dała z siebie wszystko, by ukazać dynamikę i intensywność działań wojennych, a także bohaterstwo i poświęcenie żołnierzy biorących udział w II wojnie światowej. Nasza kampania fabularna z bogatą narracją po brzegi wypełniona jest akcją, a innowacyjny tryb wieloosobowy pozwala graczom wejść w buty żołnierzy walczących o wolność w świecie, który bez nich wpadnie w szpony tyranów. Z kolei nasz tryb kooperacji to zupełnie nowa, oddzielna opowieść z nazistowskimi zombie w roli głównej. Jesteśmy pewni, że fani go pokochają – powiedział Michael Condrey, współzałożyciel i szef studia Sledgehammer Games.

 

Glen Schofield, drugi ze współzałożycieli i szefów Sledgehammer Games, dodał: - Historia, którą opowiadamy, jest zupełnie inna niż cokolwiek, z czym dotychczas się mierzyliśmy. To doprawdy niesamowita podróż zwykłych ludzi, podróż, która uczyniła z nich bohaterów. Chcemy oddać cześć temu wspaniałemu pokoleniu żołnierzy, w wiarygodny sposób opowiedzieć o wydarzeniach, które wpłynęły na losy świata, i oddać w ręce graczy najlepszą grę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

Call of Duty: WWII to powrót do korzeni serii, filmowe doświadczenie opowiadające o niezwykłym bohaterstwie żołnierzy walczących ramię w ramię w wojnie, która odmieniła oblicze świata. Nowy, trzymający w napięciu tytuł z portfolio Activision przedstawia II wojnę światową w sposób uczciwy i wiarygodny, z perspektywy słynnej 1. Dywizji Piechoty. Gracze spotkają tu szereg zapadających w pamięć, zróżnicowanych postaci. Dzięki zapierającej dech w piersiach grafice i doskonałej oprawie dźwiękowej silniej niż kiedykolwiek poczują emocje towarzyszące desantowi w Normandii, przeprawie przez Francję w celu wyzwolenia Paryża czy dramatycznemu marszowi na Niemcy i na własnej skórze przekonają się, jak wyglądały najbardziej monumentalne bitwy wszech czasów.

Tryb wieloosobowy Call of Duty: WWII pozwala graczom wziąć udział w dynamicznych potyczkach z wykorzystaniem autentycznych rodzajów broni i wyposażenia z okresu II wojny światowej na najbardziej rozpoznawalnych polach bitew europejskiego teatru działań wojennych. Rozgrywka wieloosobowa to także zupełnie nowe ujęcie kwestii postaci gracza i tworzenia klas za sprawą wprowadzenia Dywizji; nowy, wzbogacony o narrację tryb gry „Wojna”; oraz Sztab, pojawiające się w Call of Duty po raz pierwszy miejsce przeznaczone dla społeczności, w którym gracze mogą się integrować i spędzać czas ze znajomymi. Niezwykłą grę o II wojnie światowej uzupełnia całkowicie nowy tryb kooperacji z udziałem nazistowskich zombie, posiadający odrębną i pełną zaskakujących zwrotów akcji historię i zapewniający graczom niezwykle silne doznania. Więcej informacji o trybie wieloosobowym i trybie kooperacji zostanie udostępnionych podczas tegorocznych targów E3.
 
Zamówienia przedpremierowe na grę Call of Duty: WWII złożone u sprzedawców biorących udział w akcji zapewniają dostęp do zamkniętej bety gry, która zostanie udostępniona bliżej premiery, w pierwszej kolejności na PlayStation 4. Gra Call of Duty: WWII jest dostępna w przedsprzedaży w następujących edycjach:

  • Edycji podstawowej
  • Edycji Pro – zawierającej Karnet Sezonowy**, kolekcjonerski Steelbook i inne.

Sprawdź, jakie edycje gry dostępne są u twoich lokalnych sprzedawców.

Gra Call of Duty: WWII ukaże się na systemach PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra nie posiada jeszcze klasyfikacji wiekowej.

**Gracze, którzy kupią Karnet Sezonowy, otrzymają zawartość Karnetu Sezonowego Call of Duty: WWII. Zawartość Karnetu Sezonowego nie jest ostateczna, może się zmienić i nie obejmować całej zawartości do pobrania w grze. Zawartość Karnetu Sezonowego może nie być dostępna we wszystkich krajach, a jej cena i data premiery zależą od platformy. Zawartość Karnetu Sezonowego należy pobierać tylko ze sklepu w grze; jeśli kupisz ją osobno, zostanie za nią pobrana dodatkowa opłata. Zawartość Karnetu Sezonowego może być sprzedawana oddzielnie.27-04-2017, 22:51 | Jobisz
Powiązane wieści:

Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.Witamy w serwisie II Wojna Światowa.

wwii.valkiria.net

* * *

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą aktualizacją serwisu II Wojna Światowa:

"Historia drugiej wojny światowej 1939-1945" - recenzja książki
Profil użytkownika
Pseudonim

Hasło

Zapisz login

Przypomnij hasło!
Rejestracja

Szukaj

Nowości w V-SklepieCzy zauważyłaś/eś zmianę w szybkości działania serwisu?

Tak. Działa znacznie szybciej.
8  Głosów (36%)
Tak. Jest OK.
3  Głosów (13%)
Nie. Działa tak samo.
2  Głosów (9%)
Nie. Działa wolniej.
4  Głosów (18%)
Nie mam zdania.
5  Głosów (22%)

Ankieta wygasła

Archiwalne

Na służbie:
Żołnierze: 0

Cywile: 26

Statystyki wizyt:
Wizyty: 3082393
Dziś gości: 106
Ten miesiąc: 3184
Rekord gości: 11493
Gości wczoraj: 202