Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Cyberpunk 2077- nagłe zmiany w produkcji CD Projekt Red
12-07-2020, 17:57 | 1850 x przeczytano | Farciarz

Przesunięcie premiery Cyberpunka 2077 z 17 września na 19 listopada było kolejnym odważnym ruchem ze strony CD Projekt RED, ponieważ już po pierwszym przesunięciu premiery z 16 kwietnia na 17 września zanotowali oni liczne spadki kursu ich projektu. Wszyscy z czasem jednak zaufali "Redom" co do takowej decyzji, ponieważ sami zapewniali nas, że jest to dla dobra ich nowej produkcji. Jak można zauważyć, czas nie idzie na ich korzyść.

 

 


Ostatnio jesteśmy cały czasy informowani o kolejnych zmianach, które wystąpią w Cyberpunku 2077, niestety nie są to pozytywne zmiany, ponieważ wiele rzeczy, które były zapowiadane, nie pojawią się w produkcji CD Projekt RED. Usunięte mechaniki, jak i elementy w grze:

- personalizacja pojazdów

- podróżowanie metrem

- zdolność biegania po ścianach

Pomimo dwukrotnego przesunięcia premiery CD Projekt Red nie podołało kilku elementom i mechanikom, które chcieli wprowadzić do ich gry. Cała ta sytuacja jest dla niektórych dość frustrująca, ponieważ Cyberpunk 2077, zamiast rosnąć w różne mechaniki, jak i elementy to traci je z dnia nad dzień.

Miejmy nadzieję, że finalnie gra ta wyjdzie tak jak, wszyscy byśmy chcieli. Jedyne co nam pozostaję to czekać do dnia premiery, która miejmy nadzieję już się nie zmieni.

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.