Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
The Elder Scrolls VI- Premiera w 2024 roku
28-04-2020, 16:02 | 2181 x przeczytano | Farciarz

Odkąd Bethesda poinformowała fanów serii TES, o pracy nad nową częścią Skyrim gracze zaczęli szukać przeróżnych wycieków, jak i informacji dotyczących TES VI. Wedle źródeł premiera nowego Skyrima jest zaplanowana na czwarty kwartał 2024 roku.

 


Wszystkie wycieki dotyczące TES VI mówią nam, że gra będzie nazywała się Redfall i będzie ona osadzona w High Rock oraz Hammerfell sześć lat po wydarzeniach ze Skyrim. Podobno gra ma zamiar rzucić nas w środek ogromnej wojny oraz konfliktu między rasami. Jak widać, prawdopodobnie historia odskoczy od smoków, oraz smoczych dzieciąt. Do samej premiery jest jeszcze dużo czasu także, pozostało nam czekać na dalsze informacje oraz wycieki jednakże sama gra prezentuję się bardzo ciekawie.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.