Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Valorant: czy valorant zaraz się skończy ?
19-04-2020, 14:15 | 2200 x przeczytano | Farciarz

Mimo iż Valorant dopiero co wskoczył na rynek i to z bardzo pozytywny odbiorem ze strony graczy to można już usłyszeć od różnych osób jak i streamerów, że ich zdaniem gra ta nie będzie na dłuższą metę popularną i ciekawą do oglądania. Czy mają rację ?


Na ten moment głupio jest powiedzieć, że Valorant nie przyjął się i że nie jest o nim głośno sam fakt, że codziennie na Twitchu oglądają go setki tysięcy graczy, jest dowodem, że na ten moment trzyma się niewątpliwie bardzo dobrze, jednak ile będzie jeszcze trwał ten triumf? Ostatnimi czasy mogliśmy usłyszeć opinie takich streamerów jak, ShroudSummit1g czy Pokimane. Ich zdaniem gra ta nie jest wcale zła, jednakże jest słaba do oglądania i uważają, że to tylko kwestia czasu aż cały hype na Valoranta się skończy, a jego oglądalność spadnie. Czy jest to prawda ? Czas pokaże, na ten moment produkcja Riot trzyma się bardzo dobrze i nie szykuję się na tego typu spadki oglądalności i zaciekawienia ich grą.

 


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.