Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Aukcje na rzecz 27. finału WOŚP
12-01-2019, 12:46 | 1394 x przeczytano | SoCuteLoli

Wargaming ma przyjemność poinformować, że już kolejny rok kiedy wspieramy działania statutowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całość dochodu zostanie przeznaczona na cel 27. Finału, czyli zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na aukcjach znajdują się unikatowe, rzadko występujące czołgi i okręty, licencjonowane ubrania i akcesoria, klocki od Cobi, a nawet… wspólne granie z Polakami pracującymi w firmie Wargaming!


Informacja prasowa:

Miłośnicy czołgów i World of Tanks mają w tym roku dwie, ciekawe propozycje. Pierwszą z nich, niejako z okazji wprowadzenia polskiej linii do gry w zeszłym roku, jest zestaw polskich czołgów premium (50 TP prototyp oraz Pantera Pudel) wraz z oficjalnymi ubraniami wprost ze sklepu Wargaming Store – bluza z kapturem, spodnie dresowe, koszulka z Panterą Pudel oraz klocki firmy COBI również z tym czołgiem. Wisienką na torcie są dwa zestawy - koszulka i torba „Polska siła, polska chwała” dla zwycięzcy. Ten zestaw znajdziecie pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/world-of-tanks-50tp-pudel-oraz-gadzety-i8763847

Druga aukcja to gratka dla prawdziwych kolekcjonerów. Znajdziecie na niej unikatowy czołg Panzer V/IV. Jest to prawdziwa legenda, którą można było dostać tylko i wyłącznie w przedsprzedaży. Wystawiamy go wyłącznie na szczytne cele i z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z tą perełką kolekcjonerską na aukcji znajdziecie zestaw klocków COBI Maus, odzież i akcesoria od Wargaming Store - koszulkę w klimacie tego niemieckiego potwora, breloczek do kluczy i naszywkę z logo World of Tanks. W skłąd aukcji wchodzi również koszulka i torba „Polska siła, polska chwała.” Aukcja dostępna jest pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/world-of-tanks-panzer-v-iv-oraz-gadzety-i8764237

Wilki morskie i fani World of Warships w tym roku mogą wyraźnie powiększyć swoją kolekcję okrętów premium, gdyż na aukcję wystawiliśmy naprawdę wartościowy zestaw. W skład niego wchodzą krążownik VIII poziomu Belfast, japoński niszczyciel V poziomu Kamikaze R, radziecki krążownik VIII poziomu Kutuzov oraz amerykański pancernik IX poziomu Missouri. Oczywiście każdy okręt przypływa wraz z miejscem w porcie. Taki zestaw wydatnie powiększy Waszą kolekcję. Co więcej, będzie mogli te bestie przetestować wraz z Polakami pracującymi przy grze – Arturem Płóciennikiem, producentem wykonawczym World of Warships i Michałem Jastrzębskim, koordynatorem polskiej społeczności graczy. Termin wspólnego pływania w dywizjonie do ustalenia indywidualnie ze zwycięzcą. Dodatkowo, mamy coś wyjątkowego dla budowania z klocków - egzemplarz limitowanej edycji modelu World of Warships: Battleship Bismarck ze specjalnym certyfikatem autentyczności podpisanym przez prezesa firmy COBI oraz projektantów. Do zestawu dołączona jest indywidualna tabliczka z nazwą okrętu i numerem 011 zgodnym z certyfikatem. Licytować można tu: http://aukcje.wosp.org.pl/world-of-warships-zestaw-okretow-dywizjon-i8768002

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na cele statutowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także zachęcamy do dzielenia się informacją o aukcjach i licytowania wysoko!

O World of Tanks

World of Tanks to najpopularniejsza, drużynowa, wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona w pełni bitwom czołgów XX-wieku. Rzuć się w wir spektakularnych bitew pancernych z okresu II Wojny Światowej wraz z innymi stalowymi kowbojami z całego globu. Twój arsenał to ponad 550 czołgów produkcji USA, Niemiec, ZSRR, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii, Chin, Szwecji, Czechosłowacji, Włoch i Polski, odtworzonych z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną. Oficjalna strona gry - http://worldoftanks.eu

O World of Warships

World of Warships to darmowa gra o potyczkach najsłynniejszych okrętów w historii marynarki wojennej. Zostań dowódcą olbrzymiej floty morskiej, podnoś swoje umiejętności, rozwijaj jednostki, zdominuj morza i oceany w World of Warships. Z 4 klasami okrętów, mnóstwem ulepszeń, strategicznie zaprojektowanymi mapami, akcja nie ustaje, a każda bitwa jest wyjątkowym doświadczeniem. Niekończące się godziny strategicznej i taktycznej rozgrywki, dynamiczna akcja czeka na każdego, kto spróbuje stanąć na mostku kapitańskim w World of Warships. Oficjalna strona internetowa gry - http://worldofwarships.eu

O Wargaming

Wargaming to prywatna firma z siedzibą na Cyprze zajmująca się produkcją gier. Wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami, założona w 1998 roku jest obecnie jednym z liderów branży zatrudniając ponad 4000 pracowników w biurach na całym świecie. Już ponad 200 000 000 graczy spróbowało naszych gier na wszystkich, najważniejszych platformach sprzętowych. Wiodącymi tytułami są pancerny hit World of Tanks oraz strategiczna gra akcji World of Warships. Dedykowana jednostka Wargaming Mobile ma na celu dostarczanie angażujących doświadczeń na tablety i smartfony poprzez tworzenie gier wewnętrznie oraz za pośrednictwem współpracy z partnerami zewnętrznymi. Oficjalna strona: www.wargaming.com


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.