Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nie będzie FIFY 19? EA Sports rozważa nad zmianami
14-11-2017, 18:42 | 179 x przeczytano | Macius_

Osoby, które są fanami gier z serii FIFA, przyzwyczajone są do tego, że wrzesień jest tym  miesiącem, kiedy trzeba iść do sklepu i wyposażyć  się w nową odsłonę gry, wyżej wymienionej marki.  Dla starszych osób jest to już tradycja od 1994  roku, dla młodszych fanów tej serii krócej. Jednakże  od kilku lat coraz częściej fani narzekają, że kolejne odsłony gry oprócz zmian w mechanice i kilku innych kwestiach niczym się nie różnią od poprzednich, a stosunek ceny do nowości jest nieadekwatny.


I właśnie dlatego EA rozważa zmiany w tej materii. Andrew Wilson, prezes Electronic Arts, w wywiadzie z serwisem Bloomberg przyznał, że jego firma może odejść od cyklicznego wydawania gier. Zamiast tego woleliby skupić się na modelu subskrypcyjnym, w którym gracze płacą regularnie abonament. FIFA traktowana byłaby nie jako produkt, a jako usługa, która ciągle jest aktualizowana o nową zawartość. Taki model staje się coraz popularniejszy wśród wydawców.

Na pewno wiele z nas myśli, że lepiej żeby zostało tak jak było do tej pory. Jednakże model subskrypcyjny ma swoje zalety. Gdybym miał co miesiąc płacić za FIFĘ, to nie miałbym z tym żadnego problemu , oczywiście jeśli roczny abonament nie byłby droższy niż aktualne ceny gier. W tym wypadku wychodziłoby 12-18 zł za miesiąc, w zależności od platformy.Nie od dzisiaj wiadomo, że łatwiej 12 razy wydać 15 zł niż raz 180 zł.

Jednak Andrew Wilson nie był w stanie zdradzić nic więcej na temat tego pomysłu. Na razie to tylko idea, która wymaga dopracowania. Czy to oznacza, że już w przyszłym roku nie zobaczymy FIFA 19? Z całą pewnością nie można tego wykluczyć. Ważna będzie cena miesięcznego lub rocznego abonamentu, który wyjaśniłem akapit wyżej. Na ten moment zostaje nam tylko czekać na dalsze informacje.

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.