Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Dead Cells dołącza do gier w produkcji na GOG.com
14-11-2017, 11:26 | 237 x przeczytano | Silaz

Wraz z największą jak dotąd aktualizacją, ta fenomenalna RogueVania pojawia się w programie gier w produkcji na GOG.com. Jesteście gotowi na wyzwanie? GOG.com, platforma zawierająca wybrane, najlepsze gry, zarówno nowe jak i klasyczne, przedstawia grę, która praktycznie stworzyła gatunek RogueVania Dead Cells produkcji Motion Twin jest już dostępne w programie gier w produkcji. Czytaj dalej

 


Informacja prasowa:

Jesteście gotowi na wyzwanie? GOG.com, platforma zawierająca wybrane, najlepsze gry, zarówno nowe jak i klasyczne, przedstawia grę, która praktycznie stworzyła gatunek RogueVaniaDead Cells produkcji Motion Twin jest już dostępne w programie gier w produkcji.

Link do gry: https://www.gog.com/game/dead_cells

Gra pojawia się na platformie wraz z największą jak dotąd aktualizacją (dostępną na wyłączność przez 24 godziny przed innymi wersjami), zawierającą nowego bossa, nowe etapy, nowych wrogów, nowy system stopni i wiele innych ulepszeń oraz nowych funkcji.

A to nie wszystko – do 20 listopada grę można kupić z 25% rabatem.

Dead Cells to zupełnie nowy rodzaj gry – nieślubne dziecko współczesnego Roguelite i klasycznej Metroidvanii. Połączone etapy i progresywne odblokowywanie dostępu do wyspy są zachętą dla graczy, aby dokładnie odkryć okolicę. Dodajmy do tego rozwój postaci i stałe ulepszenia uzbrojenia, a już widać, że Dead Cells czerpie garściami z długiej historii gier typu Metroidvania.

Tak czy inaczej, to TWOJE umiejętności jako gracza liczą się najbardziej! W Roguelites chodzi o ciągłe rozwijanie się, aby przeszkody nie do pokonania stały się bułką z masłem. Wymagająca walka i brak jakichkolwiek kół ratunkowych oznacza, że każda rozgrywka jest pełna adrenaliny, a samą grę można przechodzić wiele razy, na różne sposoby.

Dead Cells pojawia się na GOG.com w ramach programu gier w produkcji, co oznacza, że tytuł jest grywalny, ale jeszcze nie jest ukończony. Oznacza to też, że możesz wpłynąć na przyszłość gry i patrzeć, jak rozrasta się ona o nową zawartość.

 


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.