Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Przodek Sama Fishera, czyli This Land is My Land
10-09-2017, 16:22 | 176 x przeczytano | GuLIVEr

Zapowiedziano This Land is My Land - dość nietypową skradankę osadzoną w czasach Dzikiego Zachodu i nie, nie wcielimy się w kowboja ;) Rozgrywka będzie posiadała otwarty świat i nieprzeciętną grafikę, jak i fabułę. Na pierwszy rzut oka motyw gry jest banalny: odeprzeć atak ze strony intruzów zza oceanu, ale co tak naprawdę nas czeka?


This Land is My Land będziemy sterować mieszkańcem Ameryki Północnej, czyli walecznym indianinem. Naszym zadaniem, będzie powstrzymanie najazdu nieproszonych gości zza oceanu i tu zaczynają się schody. Rozgrywka jak i sztuczna inteligencja wrogów będzie postawiona na wysokim poziomie. Realizm również nie pozostawi po sobie równych. Spójrzmy prawdzie w oczy: jako wyszkolony wojownik, będziemy mieli ogromne szanse na pokonanie wroga w starciu sam na sam, lecz gdy na przeciwko stanie cały konwój, możemy napotkać drobny problem ;) Sam jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie. This Land is My Land kojarzy mi się z pradawnym Gun, który swoją drogą bardzo mnie zadowolił. Oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Póki co wiemy tylko, że This Land is My Land ukaże się na platformach PC, choć autorzy nie wykluczają wersji konsolowej.


Powiązane linki:
 
oficjalna strona gry

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.