Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowości w Assassin’s Creed: Origins
13-08-2017, 00:38 | 438 x przeczytano | Ejdys

Znaleziony obrazJuż teraz możecie zobaczyć, jak wygląda nowy system walki oraz areny, które znajdziemy w nowej odsłonie serii Assassin’s Creed. Przypominamy, że Assassin’s Creed Orgins pojawi się 27 października na komputerach PC oraz konsolach Xbox OnePlaystation 4. Już na E3 firma Ubisoft zaznaczyła, że nowa część ma być o wiele trudniejsza od poprzednich oraz bardziej wymagający system walki.


Jak już nam wiadomo walka w Assassin’s Creed: Origins opiera się już na zupełnie nowym systemie, w którym do dyspozycji gracze będą mieli dostępne dwa rodzaje ataków lekki (standardowy) oraz ciężki, za których pomocą będziemy mogli tworzyć combosy. Gracze będą mogli parować ciosy robić uniki i dodatkowo korzystać z tarczy co jest zupełną nowością w serii.
Każdy, kto miał do czynienia z przygodami asasynów, zapewne pamięta jak wyglądała walka w poprzednich częściach, teraz błędy zostały naprawione. Naszych przeciwników ma być znacznie więcej oraz różni wrogowie będą wymagali innego podejścia do walki wszystko to aby gra stanowiła większe wyzwanie niż poprzednie odsłony.

Podobny obraz

Jedną z większych nowości jest Łuk i zestaw specjalnych oraz zdobywanie adrenaliny podczas zadawania ciosów, która po uwolnieniu będzie pozwalała na bardzo mocne uderzenie.

Przejdźmy do aren, które znajdziemy w Assassin’s Creed: Origins, zaczniemy od małych placów bojowych do koloseum gdzie każdy gracz, będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności. Na każdej arenie znajdziemy przeciwnika, który będzie posiadał znacznie większą ilość życia i ataku tzw. Boss.
W poniższym gameplay'u możecie zobaczyć, jak to wszystko się prezentuje.

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.