Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
FIFA 18 - FUTLive
05-08-2017, 18:30 | 349 x przeczytano | Don

W tym tygodniu odbyła się konferencja FUTLive, która była poświęcona nowościom z FIFA Ultimate Team. Zapraszam do rozwinięcia gdzie znajdziecie informacje na temat nowego FUT'a oraz krótki film o nowych Ikonach


EA Sports co roku szykuje dla graczy coś nowego, na ostatniej konferencji dowiedzieliśmy się kilku istotnych rzeczy, mianowicie :

  • 3 różne karty ikon - 2 z nich można trafić w paczkach przez cały rok, a najsilniejszą można będzie zdobyć z SBC oraz w paczkach w czasie tak zwanego "Throwback Thursday"
  • Walkout dostał nową animację 
  • Wyzwania menadżera - Dzienne oraz tygodniowe zadania do wykonania, za które będziemy otrzymywać nagrody
  • Potwierdzono 5 kart Ones To Watch (Lukaku, Lacazette, Rodriguez, Bonucci oraz Duglas Costa)
  • "Featured Squad Battle" - Nowy tryb, w którym będzie można grać offline na składy najlepszych graczy oraz YouTuberów. Zwycięstwa przekładają się na punkty, za które dostajemy nagrody   
  • "Champions Channel" - Drugi nowy tryb w FIFA Ulktimate Team, polega on na podglądaniu taktyk, zagrań, meczów najlepszych graczy FUT Champions
  • Nie widać większych zmian w gameplayu, ale zawsze trzeba poczekać na demo
  • Nie wszystkie legendy będą ikonami, ale puki co kilka zostało już ujawnionych. Poniżej film prezentujący ikony :

 


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.