Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Mass Effect Andromeda ostatnim tytułem studia BioWare Montreal
01-08-2017, 18:45 | 346 x przeczytano | GuLIVEr

Delikatny niewypał, czyli Mass Effect  Andromenda to ostatnia wydana gra studia BioWare, które zostało całkowicie rozwiązane. Według nieoficjalnych informacji, przyczyną tego były słabe statystyki w/w gry.  Zostały rozpoczęte prace nad nową marką. Nie wiadomo jeszcze co z dodatkowym wsparciem owej gry, ale nie wróżę temu jakiegokolwiek kroku wprzód.


Dziś studio BioWare zostało oficjalnie rozwiązane co oznacza, że Mass Effect Andromenda to ostatni tytuł stworzony przez owego twórcę. EA Motive jest teraz nowym miejscem działania pracowników z BioWare Montreal, gdzie pracują nad co raz to nowszymi licencjami oraz elementami związanymi z Star Wars. Nieoficjalne źródła donoszą iż owa decyzja mogła być spowodowana niskimi wynikami Mass Effect Andromenda


 


 
04-08-2017, 20:56 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
szkoda strasznie, bo gra zapowiadało się nieziemsko :(


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.