Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Remaster Crashday - gry z 2006 roku
09-07-2017, 22:30 | 211 x przeczytano | GuLIVEr

Crashday jest tytułem z 2006 roku i postanowiono wydać ją w wersji zremasterowanej. Strzały, wybuchy, kraksy - to wszystko w odświeżonej wersji, która ukaże się w sierpniu na platformie Steam pod nazwą Crashday Redline Edition.


W sierpniu na platformach Steam ukaże się Crashday Redline Edition. Jest to odświeżona wersja gry z roku 2006, która znakomicie przyjęła się na PC. Głównym założeniem dalej będą wyścigi, aczkolwiek autorzy gry ze studia Moonbyte dodadzą takie tryby jak: Hold the Flag, Pass the Bomb, Wrecking Match oraz Stunt Show. Crashday Redline Edition będzie dostępny na platformie Steam.


Powiązane linki:
 
trailer z gry

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.