Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Podsumowanie konferencji Bethesda na E3 2017
12-06-2017, 13:39 | 170 x przeczytano | Jobisz

Krótki filmik co robi się w Bethesda. Lekkie przypomnienie skąd nas znacie i zaczynamy jazdę po więcej nowinek. Jest tego tak dużo, że nie wiadomo od czego zacząć. Może po prostu zostawię wam tutaj link do archiwum live a wszystko omówię poniżej.


  • Doom VFR i Fallout 4 VR

Dynamiczny Doom w VR czyli jak w 10 minut dostać zawrotów głowy i strzelić pawia oraz Fallout w VR czyli jak wkurzać się jeszcze bardziej w walce z wrogiem. Tak w skrócie prezentował się początek konferencji.

  • Collection Club

To ma coś pomóc żeby uporządkować, czy usystematyzować zawartość robioną przez fanów do Fallouta 4 i Skyrima. Projekt startuje za jakiś miesiąc, może dwa.

  • The Elder Scrolls: Legends

Coraz więcej kart. Niedługo dostępna i mobilnie. Chyba zdecydowanie pora to obczaić. Choć i tak wolałbym dostać Gwinta mobilnie, ale trzeba się cieszyć tym co jest.

  • The Elder Scrolls... na switcha

Trochę odświeży tytuł sprzed prawie sześciu lat. Jak na razie bardzo ładnie się prezentuję i na pewno znajdzie duże grono odbiorców.

  • Dishonored: Death of the Outsider

Fabularnie powiązany dodatek zapowiadający się obiecująco. W trailererze mamy teleportującego się łotra z nowym celem jaki jest Odmieniec. To ten co daje te supermoce itp.. Jakoś tak.

  • Quake Chamions

B.J. Blazkowicz, e-sport, world chamionship, nowe mapy. Ogółem gra ma powstać pod e-sport i Bethesda bardzo tego pragnie. Szansę mają pieniądze też co widać po nominale za pierwsze miejsce. 

  • The Evil Within 2

Horror akcja, wyczekiwany tytuł, wychodzi już tego roku w piątek 13-tego. Prawie trzy minutowy trailer z wielkim mindfuckiem. Jak to na serię przystało. Idąc normalnym korytarzem już X raz, dostając padaczki od potwora, którego myślałeś, że zabiłeś. To jest właśnie The Evil Within 2.

  • Wolfenstein II: The New Colossus

Na koniec jednak dostaliśmy kolejny wyczekiwany tytuł. Po raz kolejny wcielimy się w postać Blazkowicza. Tym razem z większą ilością nazistów, wybuchów i przyszłościowego sprzętu w klimatach retro.Przyznam, że sam początek mnie zniechęcił jednak po całej konferencji jestem zadowolony z wcześniejszej pobudki.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...