Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Podsumowanie konferencji Bethesda na E3 2017
12-06-2017, 13:39 | 287 x przeczytano | Jobisz

Krótki filmik co robi się w Bethesda. Lekkie przypomnienie skąd nas znacie i zaczynamy jazdę po więcej nowinek. Jest tego tak dużo, że nie wiadomo od czego zacząć. Może po prostu zostawię wam tutaj link do archiwum live a wszystko omówię poniżej.


  • Doom VFR i Fallout 4 VR

Dynamiczny Doom w VR czyli jak w 10 minut dostać zawrotów głowy i strzelić pawia oraz Fallout w VR czyli jak wkurzać się jeszcze bardziej w walce z wrogiem. Tak w skrócie prezentował się początek konferencji.

  • Collection Club

To ma coś pomóc żeby uporządkować, czy usystematyzować zawartość robioną przez fanów do Fallouta 4 i Skyrima. Projekt startuje za jakiś miesiąc, może dwa.

  • The Elder Scrolls: Legends

Coraz więcej kart. Niedługo dostępna i mobilnie. Chyba zdecydowanie pora to obczaić. Choć i tak wolałbym dostać Gwinta mobilnie, ale trzeba się cieszyć tym co jest.

  • The Elder Scrolls... na switcha

Trochę odświeży tytuł sprzed prawie sześciu lat. Jak na razie bardzo ładnie się prezentuję i na pewno znajdzie duże grono odbiorców.

  • Dishonored: Death of the Outsider

Fabularnie powiązany dodatek zapowiadający się obiecująco. W trailererze mamy teleportującego się łotra z nowym celem jaki jest Odmieniec. To ten co daje te supermoce itp.. Jakoś tak.

  • Quake Chamions

B.J. Blazkowicz, e-sport, world chamionship, nowe mapy. Ogółem gra ma powstać pod e-sport i Bethesda bardzo tego pragnie. Szansę mają pieniądze też co widać po nominale za pierwsze miejsce. 

  • The Evil Within 2

Horror akcja, wyczekiwany tytuł, wychodzi już tego roku w piątek 13-tego. Prawie trzy minutowy trailer z wielkim mindfuckiem. Jak to na serię przystało. Idąc normalnym korytarzem już X raz, dostając padaczki od potwora, którego myślałeś, że zabiłeś. To jest właśnie The Evil Within 2.

  • Wolfenstein II: The New Colossus

Na koniec jednak dostaliśmy kolejny wyczekiwany tytuł. Po raz kolejny wcielimy się w postać Blazkowicza. Tym razem z większą ilością nazistów, wybuchów i przyszłościowego sprzętu w klimatach retro.Przyznam, że sam początek mnie zniechęcił jednak po całej konferencji jestem zadowolony z wcześniejszej pobudki.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.