Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Darmowy tydzień EA Access i Origin Access
11-06-2017, 20:20 | 198 x przeczytano | Artrax

Ludzie! Szykujcie swoje sprzęty... Trochę dziwnie to zabrzmiało ale chodziło mi o Wasze komputery, gdyż Electronic Arts zaprasza na darmowy tydzień ze swoją usługą!

Jak wszyscy dobrze wiemy EA i Origin oferują nam szeroki wybór gier, bardzo dobrych gier trzeba zaznaczyć. Prawdą jest, że nie każdy jest pewien zakupu danego tytułu, z pomocą przybywa oferta Electronic Arts!


Z okazji targów E3, oraz EA Play 2017, będziecie mogli za darmo przez tydzień, grać w ponad 30 gier na platformie Origin. Nie mówimy tu o byle jakich grach za mniej niż 10 zł, mówimy tu o flagowych tytułach EA, takich jak między innymi: Battlefield 3,4 oraz Hardline, Need For Speed: Rivals, Dead Space, czy Dragon Age: Inkwizycja. Jak widać jest w czym wybierać, zatem śpieszcie się, bo nie sądzę, żeby dało się ograć wszystkie te tytuły w zaledwie tydzień. Jeśli komuś z Was się to uda, dajcie znać w komentarzu, bo taki wyczyn zasługuje na wyróżnienie. Jak to zwykle na koniec ode mnie miłej gry i łatwych osiągnięć gracze!

Krystian ''Artrax'' Zając


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    RIOT: Civil Unrest - zapowiedź gry
    Powiem Wam, że zabawa jest KOSMICZNA!!! Ta gra jest niesamowicie grywalna. Mimo ubogiej, żeby nie powiedzieć, że wręcz niechlujnej grafiki i dość skromnej ścieżki audio, bardzo trudno jest odkleić się od komputera.

   $$5#3... transmisja przerwana...