Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Darmowy tydzień EA Access i Origin Access
11-06-2017, 20:20 | 301 x przeczytano | Artrax

Ludzie! Szykujcie swoje sprzęty... Trochę dziwnie to zabrzmiało ale chodziło mi o Wasze komputery, gdyż Electronic Arts zaprasza na darmowy tydzień ze swoją usługą!

Jak wszyscy dobrze wiemy EA i Origin oferują nam szeroki wybór gier, bardzo dobrych gier trzeba zaznaczyć. Prawdą jest, że nie każdy jest pewien zakupu danego tytułu, z pomocą przybywa oferta Electronic Arts!


Z okazji targów E3, oraz EA Play 2017, będziecie mogli za darmo przez tydzień, grać w ponad 30 gier na platformie Origin. Nie mówimy tu o byle jakich grach za mniej niż 10 zł, mówimy tu o flagowych tytułach EA, takich jak między innymi: Battlefield 3,4 oraz Hardline, Need For Speed: Rivals, Dead Space, czy Dragon Age: Inkwizycja. Jak widać jest w czym wybierać, zatem śpieszcie się, bo nie sądzę, żeby dało się ograć wszystkie te tytuły w zaledwie tydzień. Jeśli komuś z Was się to uda, dajcie znać w komentarzu, bo taki wyczyn zasługuje na wyróżnienie. Jak to zwykle na koniec ode mnie miłej gry i łatwych osiągnięć gracze!

Krystian ''Artrax'' Zając


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.