Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Making History - pierwszy dodatek do Kerbal Space Program
19-03-2017, 00:31 | 151 x przeczytano | Jaqob

Od dnia premiery w kwietniu 2015, o potencjalnych dodatkach do Kerbal Space Program było cicho. Do czasu. Jak podaje studio Squad - cały czas pracują nad tytułem i niedługo doczekamy się pierwszego pełnoprawnego rozszerzenia. Making History - bo taką nazwę nosi dodatek, ma wprowadzać kilka nowości, spośród których najważniejszymi są Mission Builder (kreator własnych, rozbudowanych misji) oraz History Pack (zestaw różnych misji, zainspirowany historią eksploracji kosmosu przez ludzi). Mocną stroną "Kerbali" są zdecydowanie modyfikacje, co nie ulegnie zmianie wraz z wejściem rozszerzenia. Niestety narazie nie znamy daty premiery oraz ceny, ale wiemy, że osoby, które zakupiły grę do kwietnia 2013, otrzymają dodatek za darmo.Powiązane linki:
 
Oficjalna strona KSP
Forum twórców

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.