Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wyciek haseł League of Legends EUNE
14-02-2017, 16:31 | 232 x przeczytano | Jobisz

Uwaga przywoływaczu! Wczoraj (13.02.2017) wyciekło 17 tys. danych do kont, a następnie zostały udostępnione publicznie! Radzimy zmienić jak najszybciej hasło. Poniżej znajdziecie resztę informacji od jednego z Rioterów Gradiusa.


„Przywoływacze – musicie mieć pewność, że Wasze hasło jest unikalne i nie pokrywa się z jakimkolwiek innym, którego używacie w innych miejscach.

Po zanalizowaniu sprawy wygląda na to, że konta zostały przejęte metodą „bruteforce”. W przyszłości zadbamy o to, aby takie praktyki nie były możliwe (według mnie chodzi tu o autoryzację SMSem, która jest aktualnie testowana na PBE na innych serwerach – dopisek autora artykułu).

Apeluję również, aby nie klikać w nic podejrzanego i reagować tylko na wiadomości od Riotu pochodzące z następujących adresów

  • …@leagueoflegends.com
  • …@email.leagueoflegends.com
  • …@email.riotgames.com
  • …@riotgames.com
  • …@e.riotgames.com
  • …@m.riotgames.com
  • …@e.leagueoflegends.com
  • …@riotgames.zendesk.com”.

Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.