Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Call of the Wild - zwiastun premierowy już dostępny
14-02-2017, 12:47 | 350 x przeczytano | Silaz

W tygodniu premiery theHunter™: Call of the Wild, Avalanche Studios, Expansive Worlds i astragon Entertainment z dumą prezentują premierowy zwiastun gry przedstawiający drugi wielki dostępny dla graczy teren łowiecki położony nad jeziorem Layton.


Informacja prasowa:

Umiejscowione na Wybrzeżu Północno-Wschodnim tereny łowieckie w okolicach jeziora Layton zapewnią graczom odmianę od stonowanych, jesiennych barw zapowiedzianego już wcześniej rezerwatu Hirschfelden. Gęste, rozległe, sosnowe lasy okolone ośnieżonymi szczytami to terytorium zwierzyny tak majestatycznej jak łoś, mulak białogłowy, jeleń Roosevelta, czy niedźwiedź czarny oraz wielu innych.
 
Łącznie w podstawowej grze dostępnych jest 14 różnych broni myśliwskich, od dalekonośnych karabinów przez ciche i precyzyjne łuki, po wymagającą dużej zręczności w użytkowaniu broń ręczną. Niektóre z nich mogą zostać wyposażone w lunety oraz różne rodzaje amunicji. Zestaw umiejętności postaci również wpłynie na sposób działania broni, zmniejszając odrzut lub przyśpieszając przeładowanie, gdy sytuacja stanie się gorąca.
 
Należy również odnotować, że theHunter™: Call of the Wild od dnia premiery oferować będzie wsparcie dla systemu śledzenia ruchu gałek ocznych – Tobii. Ta imponująca technologia wspiera użycie w grze jednego z najważniejszych dla myśliwego zmysłów i sprawia, że wrażenia wzrokowe stają się jeszcze istotniejszą częścią doświadczenia rozgrywki. Gracz odczuje to jako jeszcze głębsze zanurzenie w świat gry, pozwalające na lepsze wyczucie otoczenia i swobodniejszą niż kiedykolwiek eksplorację terenów łowieckich.
 
Cały zwiastun premierowy przygotowany został w oparciu o nagrania rozgrywki toczącej się w silniku Apex - Avalanche Studios Open World Engine. Materiał ukazuje wyjątkową scenerię amerykańskiego Wybrzeża Północno-Zachodniego i prezentuje poziom szczegółowości grafiki dotychczas niespotykany w grach łowieckich.
 
Premiera theHunter™: Call of the Wild na PC zaplanowana została na 16 lutego 2017. Gra kosztować będzie $29,99, a podstawowa wersja poszerzana będzie pakietami DLC. Grę theHunter™: Call of the Wild stworzyło studio Expansive Worlds, jego wydawcą jest Avalanche Studios, a dystrybucją na świecie zajmuje się astragon Entertainment.
 
Oficjalny zwiastun premierowy gry:


Powiązane wieści:
 


 
14-02-2017, 15:18 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4702
Strzelałbym :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.