Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
League Of Legends- Tyler1 wyrzucony z LPP RiotGames
16-06-2020, 15:10 | 2112 x przeczytano | Farciarz

Ostatnio doszły nas słuchy, że Tyler1, jak i kilku większych streamerów League Of Legends utracili dostęp do programu partnerskiego RiotGames. Czym jest to spowodowane i co dalej się z nimi stanie ?


Jak wiemy, RiotGames wkłada wszelkie starania, aby zwalczyć toksyczność w League Of Legends dlatego, też pod wpływem wielu graczy, którzy uważali streamerów typu Tyler1 za nietykalnych nałożyć karę w postaci zablokowania ich tymczasowo w programie partnerskim RiotGames.

Co daję program partnerski RiotGames ? streamer otrzymuję, przedmioty kosmetyczne, dodatkowe chromy, jak i skiny do rozdania widzom poza tym wiele innych korzyści, jest to w skrócie wsparcie ze strony RiotGames.

Streamerzy dostali swojego rodzaju okres próbny w którym to przez 3 będą musieli zachowywać się w prawidłowy i nie, toksyczny sposób, aby wrócić do programu partnerskiego RiotGames.

 


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.