Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
CS:GO- wyciek kodu CSGO i TF2 od Valve
24-04-2020, 12:54 | 2244 x przeczytano | Farciarz

Ostatnio do internetu trafił kod źródłowy do dwóch gier od Valve, CS:GO  oraz TF2. Samo Valve uspokaja nas, że wszystko mają pod kontrolą i nie ma powodu do zmartwień ze strony graczy. 


Wszyscy wiedzą, iż takie wycieki mogą ułatwić oszustom tworzyć oprogramowania, które przejdą przez systemy zaporowe CS:GO oraz TF2.

Valve prosi w tej sprawie o pomoc w namierzeniu przecieku i kieruje osoby chętne do udzielania informacji o na stronę bezpieczeństwa. Cięzko jest stwierdzić czy Valve ma wszystko pod kontrolą, czy starta się uspokoić sytuację. Czas pokaże, że dane wycieki sprawią, że liczba cheaterów w świecie CS:GO oraz TF2 wzrośnie.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.