Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Crysis Remastered zapowiedziany na PC i konsole
19-04-2020, 13:33 | 1977 x przeczytano | Farciarz

Ostatnie wieści od Crytek przyniosły szczęście wielu ludziom a napewno fanom gry Crysis. Było wiele teorii, jak i nadziei co do tej produkcji i na nasze szczęście okazały się one prawdziwe.


Crytek oficjalnie zapowiedział grę Crysis Remastered, czyli odświeżoną wersję jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier w historii. Crysis już za czasów swojej świetności był znany jako produkcja, która pali karty graficzne, jak i komputery, czy tym razem zaskoczy nas tym samym? Zobaczymy. Według założeń, premiera Crysis Remastered ma odbyć się latem tego roku.

Wiele osób ma wiele pytań, jak i nadziei co do tej produkcji czy Crytek podoła ponownie swoją grą bardziej wymagającym graczom dzisiejszych czasów ? Cóż czas pokaże.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.