Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Valorant: narastająca liczba cheaterów
14-04-2020, 19:12 | 1838 x przeczytano | Farciarz

Mimo wszelkich starań jak i zapewnień ze strony Riot Games, w grze Valorant z dnia na dzień można zauważyć narastającą liczbę cheaterów. Mimo iż gra jest zaledwie od kilku dni w otwartej becie, liczba ludzi używających różne wspomagacze rośnie, a oni sami stają się coraz zuchwalsi udostępniając swoje nagrania z meczów w internecie ukazując tym samym luki w systemie Anti-Cheat Riot.

 


Riot niejednokrotnie zapewniał, że ich system jest nie do obejścia i każda próba oszustwa w ich nowej grze zakończy się permanentnym banem. Niemniej jednak gracze pozwalają sobie na coraz więcej zauważając luki w ich systemie. Jak czytamy w wypowiedziach Riot, "najcięższe działa nie zostały jeszcze wytoczone". Czas pokaże czy Riot Games poradzi sobie z falą cheaterów w ich nowej produkcji.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.