Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Super X-Fi zdobywcą wielu nagród podczas CES 2019
18-01-2019, 09:24 | 1928 x przeczytano | ARTUT

Firma Creative Technology zakończyła targi CES 2019 świetnym wynikiem. Dzięki Super X-Fi zdobyła 10 nagród od wiodących światowych konsumentów elektroniki użytkowej.


Informacja prasowa:

Creative Super X-Fi zdobyło nagrody:

1.          AVS Forum ‘Best of CES 2019’

2.          TechRadar Awards 2019 ‘CES Top Pick’

3.          Overclock ‘Best of CES 2019’

4.          ‘SoundGuys Best of CES Award’

5.          Eteknix ‘Best of CES 2019’

6.          Android Authority ‘Best Audio of CES 2019’

7.          PC World ‘Best of CES 2019’ (for SXFI AIR)

8.          PC World ‘Best of CES 2019’ (for SXFI THEATER)

9.          Aktualne ‘Best of CES 2019’

10.        Tech Buyer’s Guide ‘Best of CES 2019 (Personal Audio)’

"10 nagród?! Łał! Co powiedzieć... Zaniemówiłem! Jesteśmy naprawdę zaszczyceni i niesamowicie zachwyceni! Wielkie podziękowania dla wszystkich mediów wspierających. Honor należy do zespołu Super X-Fi. Ciężko pracowali, aby osiągnąć ten niesłychany i prawie idealny wynik 10 nagród dla jednej technologii. To jak zdobycie niespotykanej liczby Oscarów za jeden film" - powiedział Sim Wong Hoo, CEO Creative Technology.

Super X-Fi naprawdę zachwyciła wiele osób na CES 2019. Rzadkim osiągnięciem jest zdobycie tylu nagród na targach CES przez jedną technologię, gdzie zazwyczaj nawet najbardziej innowacyjne technologie zdobywają garść nagród.

Po opublikowaniu aktualności o wprowadzeniu Super X-Fi, pokój pokazowy Creative został “zalany” prośbami o sesje demonstracyjne. Wiele ważnych mediów, takich jak CNN, ABC, Yahoo!, Die Welt, Czech News Centerq, StraitsTimes, Business Times i Channel NewsAsia uczestniczyło w premierowym pokazie technologii.

Wśród wielu entuzjastów audio i ekspertów, którzy wzięli udział w sesji demostracyjnej, większość przyznała, że choć początkowo byli sceptyczni co do prawdziwości twierdzeń o Super X-Fi, po testach demo stwierdzili między innymi: "po prostu niewiarygodne", "Nie wracam do normalnego dźwięku słuchawek", "dostaję gęsiej skórki", "to czary!".

"Inne marki kopiują nasze pomysły marketingowe. Z zadowoleniem przyjmuję wszystkie te próby. W rzeczywistości taki szum służy edukowaniu rynku. Mówiąc więcej, dźwięk w słuchawkach jest niewłaściwy lub nienaturalny. I tylko Super X-Fi może dać ci jakość, której poszukiwałeś "- powiedział Sim CEO Creative.

Super X-Fi wchodzi na rynek OEM

Bezpośrednio po prezentacji, Creative ogłosił, że wejdzie na rynek OEM, dążąc do wprowadzenia Super X-Fi do znacznie większej liczby użytkowników.

"Ten bezprecedensowy zakres nagród i zdecydowanie pozytywnej reakcji ze strony wszystkich uczestników CES 2019, sprawił, że znacznie przyspieszyliśmy nasze plany wejścia na rynek OEM. W rzeczywistości wielu dużych partnerów OEM naciska nas, aby jak najszybciej wystartować z Super X-FI. Będzie to dla nas nowa, ekscytująca faza, ponieważ rynek OEM jest potencjalnie setki razy większy niż rynek produktów Creative Super X-Fi "- dodał Sim.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Super X-Fi odwiedź naszą stronę internetową: www.creative.com/sxfi

 

O firmie Creative

Creative jest światowym liderem w zakresie produktów do rozrywki cyfrowej. Znany ze swoich kart dźwiękowych Sound Blaster® i wprowadzania rewolucyjnych rozwiązań technologii multimedialnej firma Creative obecnie rozwija dziedzinę cyfrowej rozrywki dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom audio. Bezprzewodowe głośniki premium, bezprzewodowe słuchawki i zaawansowane wzmacniacze dla melomanów oraz cyfrowe konwertery audio. Dzisiaj firma Creative ponownie rozwija markę Sound Blaster, której baza użytkowników przekracza 400 milionów. Jej przełomowe produkty Sound Blaster Roar i Sound Blaster X7 przyczyniają się do stworzenia nowej generacji sieci mobilnych, łącząc światy komputerów, smartfonów, i tabletów. Własne technologie firmy Creative, innowacyjny sprzęt, aplikacje i usługi wykorzystują Internet, umożliwiając konsumentom korzystanie z wysokiej jakości rozrywki cyfrowej - zawsze i wszędzie.

# # #

Niniejsze ogłoszenie dotyczy produktów na całym świecie. Dostępność może ulec zmianie bez powiadomienia i może się różnić w dowolnym miejscu na świecie zgodnie z lokalnymi czynnikami i wymaganiami. Creative, logo Creative, Super X-Fi, X-Fi, Sonic Carrier i Sound Blaster są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Creative Technology Ltd w Stanach Zjednoczonych i / lub innych krajach. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki handlowe są własnością ich właścicieli.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.