Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Głośniki G560 i klawiatura G513 od Logitech już na rynku
20-03-2018, 20:35 | 1420 x przeczytano | ARTUT

Logitech G, gamingowa marka należąca do firmy Logitech, zaprezentowała dziś dwa nowe urządzenia wykorzystujące technologię LIGHTSYNC: głośniki dla graczy Logitech G560 oraz klawiaturę mechaniczną Logitech G513.

 


Informacja prasowa:

Pierwszym z nich jest Logitech G560, najnowszy system głośników przeznaczony dla graczy, który dzięki wykorzystaniu technologii LIGHTSYNC synchronizuje podświetlenie RGB oraz dźwięki z grą. Drugim debiutującym produktem jest klawiatura mechaniczna do gier Logitech G513, którą wyposażono w podświetlenie LIGHTSYNC RGB. Model ten dostępny jest z liniowymi bądź sprężynującymi przełącznikami mechanicznymi Romer-G oraz wygodnym podparciem dla nadgarstków. W ten sposób Logitech G kontynuuje poszerzanie swojej gamy wydajnych urządzeń, które zostały zaprojektowane z myślą o graczach i wprowadza ulepszenia w podświetleniu RGB.

Tweet Now: Zastosowana w G560 i G513 technologia Logitech G LIGHTSYNC, przenosi podświetlenie RGB na nowy poziom immersji @LogitechG. #PlayAdvanced. Dowiedz się więcej: https://blog.logitech.com/2018/03/09/g560-g513/

"Naszym nadrzędnym celem, w przypadku tych dwóch produktów, było uzupełnienie nowej rodziny akcesoriów, którą utworzyła G502 - najlepiej sprzedająca się mysz do gier na świecie" - powiedział Ujesh Desai, wiceprezes i dyrektor generalny Logitech Gaming. – "Dzięki technologii LIGHTSYNC jesteśmy w stanie dodać nową jakość do tego, co potrafi oświetlenie RGB - synchronizując światło i dźwięk z tym, co dzieje się na ekranie. Klawiatura G513 i głośniki G560 z technologią LIGHTSYNC będą doskonałym uzupełnieniem akcesoriów PC, szczególnie dla osób, które posiadają już mysz G502.”

Najlepiej brzmiący zestaw głośników do gier

Zestaw Logitech G560 o zapewnia moc 240 W / 120 W mocy RMS, co gwarantuje wysoką jakość odtwarzanej muzyki, gier komputerowych oraz dźwięk 3D z DTS: X® Ultra 1.0 dla pozycyjnego audio w grach. Zestaw zwiększa intensywność doznań i realizm, dając graczom lepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Głośniki G560 zostały stworzone w oparciu o 25-letnie doświadczenie firmy Logitech w projektowaniu najwyższej jakości urządzeń audio.

Wyposażone w zaawansowaną technologię LIGHTSYNC, Logitech G560 w czasie rzeczywistym synchronizują wyjątkowe oświetlenie RGB i znakomity dźwięk, tak aby dopasować się do rozgrywki, która dzieje się na ekranie. Efekty świetlne i animacyjne można dostosować w zakresie około 16,8 miliona kolorów, w czterech strefach oświetlenia. Logitech G560 oferują wiele opcji połączeń, w tym USB, 3,5 mm i Bluetooth. Dzięki zastosowaniu technologii Logitech Easy-Switch, użytkownicy mają możliwość płynnego przełączania się między czterema podłączonymi do głośników urządzeniami, takimi jak komputer, smartfon, czy też tablet. Dzięki temu mogą słuchać swojej ulubionej muzyki z telefonu podczas grania na komputerze. Technologia LIGHTSYNC działa również z treściami wideo i odtwarzaną muzyką, pozwalając cieszyć się efektami świetlnymi i dźwiękiem nie tylko podczas grania.

Mechaniczna klawiatura z LIGHTSYNC do gier

Klawiatura G513 oferuje wybór między dwoma rodzajami przełączników mechanicznych Logitech G Romer-G. Osoby chcące wiedzieć o aktywacji klawisza poprzez jego delikatne sprężynowanie, powinny wybrać przełączniki Romer-G Tactile. Z kolei dla użytkowników preferujących płynne działanie klawisza idealnym wyborem będą przełączniki Romer-G Linear, o liniowej charakterystyce aktywacji. Wszystkie przełączniki gwarantują maksymalną wydajność, cichą pracę oraz wysoką jasność podświetlenia. Działają do 25 procent szybciej niż u konkurentów i rejestrują działanie już w odległości 1,5 mm. W połączeniu z siłą aktywacji wynoszącą 45 g zapewniają natychmiastową reakcję.

Obudowę modelu Logitech G513 wykonano z anodowanego i szczotkowanego wysokiej jakości aluminium. Jego konstrukcja jest smukła i elegancka, a jednocześnie wytrzymała. Klawiatura posiada zintegrowany port USB i opcjonalne podparcie dłoni, aby zapewnić komfort grania podczas długich sesji.

Dostępność i ceny

Głośniki G560 i klawiatura mechaniczna G513 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia. Ich spodziewane ceny detaliczne to odpowiednio 1069 zł i 649 zł. Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie Logitech, firmowym blogu i Facebooku.

Logitech zdobywa rekordowe 16 nagród iF DESIGN AWARDS

Podczas 65. gali wręczenia nagród iF DESIGN AWARDS, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie designu, firma Logitech została wyróżniona aż 16 razy. Sanowi to rekord szwajcarskiego producenta w ilości nagród zdobytych w jednej edycji tego konkursu. Logitech już ósmy raz z rzędu znajduje uznanie w oczach niemieckiej organizacji.

Na 16 nagród składa się: 13 wyróżnień w kategorii produktów oraz 3 w kategorii komunikacji. Wśród nagrodzonych produktów znalazły się m.in klawiatury Logitech Craft oraz G413, myszka MX Master 2S wraz z technologią Flow, system bezprzewodowego ładowania Logitech G POWERPLAY, Circle 2 - rozwiązanie z kategorii zabezpieczeń Smart Home, jak również głośniki Ultimate Ears: BLAST, MEGABLAST oraz WONDERBOOM.

Logitech – informacje

Logitech tworzy produkty, które towarzyszą ludziom w codziennym życiu, dostarczając cyfrowe doświadczenia na których im zależy. Ponad 30 lat temu Logitech zaczął łączyć ludzi przez komputery, a obecnie firma tworzy produkty łączące ludzi poprzez muzykę, gry, wideo

i rozwiązania komputerowe. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (LOGN) oraz na giełdzie Nasdaq Global Select Market (LOGI). Więcej o firmie na www.logitech.com, firmowym bloguTwitterze


 


 
20-03-2018, 20:52 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Głośniki wyglądają zacnie, ale klawiatura zapowiada się rewelacyjnie. Musze jej popróbować :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.