Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Rainbow Six Siege - Outbreak event
13-03-2018, 15:32 | 211 x przeczytano | L3ON

Od 6 marca do 3 kwietnia 2018 roku możemy rozkoszować się nowym trybem w grze z serii Tom Clancy's, a mowa tutaj o tytule Rainbow Six Siege.


Wraz z nową operacją Chimera, która dodaje nam dwie nowe postacie otrzymaliśmy w tej aktualizacji dodatkowo nowy tryb rozgrywki Outbreak. Niestety jest on określony czasowo i możemy w niego grać tylko do 3 kwietnia 2018 roku.

Outbreak to tryb polegający na przetrwaniu w obliczu potworów stworzonych przez chorobę. Trzyosobowa grupa musi ze sobą współpracować. Kooperacja jest tutaj szczególnie ważna, nowe postacie dodane do gry nadają się tutaj idealnie, są one odpowiednio wyposażone do walki z nimi.


Powiązane linki:
 
Rainbow6 Outbreak

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.