Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Denis nowym graczem Nip-u
13-02-2018, 19:06 | 302 x przeczytano | House

Do zmiany zawodnika doszło z dnia na dzień, Dokładniej w dzień startów siódmego sezonu ESL Pro League. Zobaczmy więc kogo zastąpili włodarze Ninjas in Pyjamas.


Ninjas in Pyjamas niespodziewanie podjęli decyzje o zmianie zawodnika w dzień rozpoczęcia zawodów CS GO, więc kogo zastąpił Denis?

Xizt został odsunięty od składu początkowego, zawodnik, który zaczynał grę Nip-u w klasycznym składzie, legendarny członek tego zespołu został z dnia na dzień zastąpiony graczem z Fnatic. Posłuchajmy co były członek Fnatic ma do powiedzenia, bo to jemu została przydzielona nowa rola prowadzącego zespołu,

– Jestem bardzo podekscytowany faktem, że powierzono mi funkcję nowego prowadzącego – mówi sam Edman. – Od momentu, gdy miałem okazję prowadzić na tym poziomie, minęło już trochę czasu, ale jestem gotowy dać z siebie wszystko, całe moje serce dla mojego nowego zespołu. Stanowiły połączenie doświadczenia i świeżej krwi, a ponadto mamy za sobą tak dużą organizację, wobec czego jestem optymistycznie nastawiony. Możemy przywrócić NiP do miejsca, w którym już był – na pozycję światowego dominatora CS:GO. Jestem niesamowicie podekscytowany tym kolejnym kromiem w mojej karierze – zakończył.

Aktualny skład Ninjas in Pyjamas:

  • Patrik „f0rest” Lindberg
  • Christopher „GeT_RiGhT” Alesund
  • Fredrik „REZ” Sterner
  • William „draken” Sundin
  • Dennis „dennis” Edman
  • Faruk „pita” Pita – trener
  • Richard „Xizt” Landström – rezerwowy

Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.