Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Zabezpieczenia DENUVO złamane!
04-02-2018, 19:46 | 1014 x przeczytano | House

Tym razem na celowniku Hakerów znalazł się świeży tytuł z rodziny Ubisoft, mowa tu oczywiście o Assassin’s Creed Origins, po więcej informacji zapraszam poniżej do rozszerzenia wieści.


Ostatnimi czasy Assassin’s Creed Origins został zaatakowany przez grupę Hakerską, a dokładnie naruszono zabezpieczenia DENUVO czyli jedno z zabezpieczeń antypirackich. Jednak jest pewne, że wyżej wspomniana produkcja od Ubisoft wykorzystuje wiele innych zabezpieczeń takie jak VMProtect, oczywiste jest to że złamanie już kolejnej warstwy może stanowić nie lada problem dla Hakerów. Tak było w tym przypadku, bo można tu jedynie mówić o "częściowym złamaniu zabezpieczeń".

 

 

 

 

Oznacza to, że zabezpieczenia są "częściowo" wyłączone podczas rozgrywki co zużywa dodatkowe zasoby komputera.

Na razie nic nie wiadomo o nowej aktualizacji DENUVO poprawiające luki w zabezpieczeniach, choć możemy się spodziewać, że długo nie będziemy musieli czekać.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.