Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Najnowsza aktualizacja PS4
03-02-2018, 00:45 | 952 x przeczytano | Janke

Sony udostępniło wersje 5.50 beta swojego najnowszego oprogramowania do PS4. Za wiele nowości nie ma, ale zwolennicy schludnego, wyczyszczonego ze zbędnych powiadomień i informacji systemu powinni być zadowoleni.


Najlepsze funkcje otrzymają użytkownicy PS4 Pro, ponieważ pojawi się możliwość wymuszenia systemowego supersamplingu w każdej grze. Najprościej mówiąc owa funkcja polega na renderowaniu gier w rozdzielczości 4K, a następnie skalowanie go do rozdzielczości 1080p, która wyświetlana jest na większości telewizorów. Dlaczego Sony wprowadza taką opcję? Otóż renderowanie w większej rozdzielczości pozwala użytkownikowi zauważalnie poprawić jakość wyświetlanej gry. Niestety, posiadacze modeli PS4 oraz PS4 Slim nie zyskają tej możliwości, a obraz cały czas będzie renderowany w jakości FullHD. Aktualizacja 5.50, będzie miała jeszcze kilka opcji, ale nie tak spektakularnych.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.