Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Powrót legendy na scenę?
01-02-2018, 21:19 | 516 x przeczytano | Grochu

Odkąd na szwedzkiej scenie doszło do wielkich roszad w drużynach pewien zawodnik, którym jest Dennis "dennis" Edman wylądował na ławce w ekipie GODSENT. Wszyscy pamiętamy jego niesamowite zagrania oraz jak utalentowanym zawodnikiem był. Mimo to od dłuższego czasu nie mogliśmy zobaczyć go w żadnych meczach. Jednakże ostatnio zaczęły krążyć plotki o rzekomym transferze Dennis'a. Z tego, co nam wiadomo pierwszą drużyną, do której miał przejść była mousesports prowadzona przez "chrisJ", ale ostatecznie negocjacje zostały zerwane. Aktualnie mówi się o rozmowach ze szwedzką organizacją NIP, lecz żadna ze stron nie podała żadnych oficjalnych informacji.Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.