Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Battelfield 1: Apokalipsa już w tym miesiącu!
01-02-2018, 19:19 | 206 x przeczytano | CoCo

Już w tym miesiącu zostanie udostępnione ostatnie duże rozszerzenie do gry Battlefield 1, którym będzie Battlefield 1: Apocalypse. Studio, które go stworzyło to nikt inny jak Electronic Arts Studio DICE. Więcej w rozwinięciu wieści. 


Dodatek wprowadza aż pięć nowych map do gry trybu multiplayer. 

Pierwszą z nich jest Passhendaele, gdzie walkę będziemy toczyć między Niemacmi oraz Enteną. Kolejne tytuły to Na krawędzi i Niebo nad granicą, na których walkę stoczymy wyłącznie w powietrzu. Dwa ostatnie tytuły to Kobarid, na której trafiamy w środek starcia pomiędzy Włochami i Austriakami oraz Somma bazująca na największej bitwie pierwszej wojny światowej. Dodatkowo jak podaje EA STUDIO, do gry zostaną dodane nowe bronie i gadżety, które urozmaicą rozgrywkę.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.