Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Gaming to mój sport czyli MSI rekrutuje
31-01-2018, 16:28 | 359 x przeczytano | ARTUT

Dołącz do Drużyny Smoka lub zgarnij e-Sportowe gadżety o wartości 450 zł. MSI Polska rozpoczyna rekrutację utalentowanych graczy, zarówno na poziomie amatorskim, jak i profesjonalnym, którym chcemy pomóc w realizacji pasji pozwalającej wykazać się na przeróżnych turniejach e-Sportowych. Partnerem akcji jest jeden z najlepszych polskich zespołów e-Sportowych - Team Kinguin, specjalizujący się min. w rozgrywkach, w takie gry jak: CS:GO, LOL, DOTA 2 czy PUBG.

 


Informacja prasowa:

Ambasadorem najnowszej kampanii jest Patryk Rojewski - Rojo - topowy polski YouTuber, który publikuje na swoim kanale ROJOV13 (https://www.youtube.com/user/ROJOV13) przeróżne materiały związane z gamingiem oraz Drużyna Smoka – amatorska drużyna e-sportowa skupiona wokół marki MSI (https://www.facebook.com/groups/druzynasmoka/).


Założeniem projektu jest wyłonienie najlepszych graczy z całej Polski, którzy będą reprezentować firmę MSI na różnych turniejach e-Sportowych. Z początkiem lutego rozpoczynają się organizowane przez MSI Polska i Drużynę Smoka rozgrywki online w grach CS:GO, LOL i DOTA 2. Najlepsi zawodnicy spotkają się w finałach, które rozegrane zostaną na stanowisku firmy MSI w trakcie największego w Polsce, ogólnoświatowego turnieju e-Sportowego Intel Extreme Masters 2018 odbywającego się w Katowickim Spodku od 2 do 4 marca 2018 roku. Finaliści dołączą do Drużyny Smoka i staną się ambasadorami marki MSI w świecie e-Sportu.

ZESTAWY E-SPORTOWYCH AKCESORIÓW

e-Sportowym zmaganiom towarzyszy konkurs na profilu Facebook MSI Polska, w którym wygrać będzie można zestaw e-Sportowych akcesoriów (http://promocje.msi.com/konkurs/gaming-to-moj-sport) oraz akcja promocyjna związana ze wszystkimi liniami produktowymi MSI. Wystarczy że kupisz u jednego z wybranych partnerów dowolny produkt z oferty MSI, a będziesz mógł otrzymać gamingowe akcesoria oraz e-Sportowe koszulki.
Kampania promocyjna i rekrutacja zawodników startują w środę 31 stycznia 2018 roku. Dołącz do Drużyny Smoka lub zgarnij e-Sportowe gadżety o wartości 450 zł

MSI GAMING: https://www.msi.com/
Drużyna Smoka: https://www.facebook.com/groups/druzynasmoka/
Team Kinguin: https://teamkinguin.com/pl/
ROJSON YouTube: https://www.youtube.com/user/ROJOV13
Strona promocji: http://promocje.msi.com/konkurs/gaming-to-moj-sport


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.