Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Cloud9 wygrywa E-LEAGUE Boston 2018
27-01-2018, 16:21 | 592 x przeczytano | ikalinskii

Po raz pierwszy w historii drużyna ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej wygrała turniej rangi major. Mowa tutaj oczywiście o Cloud9, które pierwszy raz stanęło na topowym miejscu podium podczas majora CSGO. Podczas swojej drogi na szczyt pokonali jedne z najlepszych drużyn na świecie.


Cloud9 zaczynając swoją przygodę z majorem E-LEAGUE wystartowało słabo odnosząc dwie porażki w grupach, najpierw przegrali mecz BO1 z G2 (16-8), a później odnotowali porażkę na tureckie SpaceSoliders (16-13), wtedy Amerykanie obudzili się i zaczęła się seria wygranych. Byli w bardzo cięzkiej sytuacji, z bilansem 0-2 wystarczyła jeszcze jedna porażka, aby wyeliminować ich z całego turnieju. Na szczęście tak się nie stało i Amerykanie odbili się od dna, najpierw pokonując Virtus.Pro (16-7), poźniej Astralis(16-6) i Vega Squadron (16-4). To zapewniło im wejście do fazy play-off, która odbywała się już w Bostonie.

Następnie we fazie play-off ponownie przyszło im zmierzyć się z francuskim G2, które pokonali wynikiem 2-0 w systemie BO3 (16-8 i 16-7). Następnie, po meczu z G2 otrzymali awans do pół-finału gdzie zmierzyli się z przez wielu uważanym TOP 1 na świecie SK-Gaming, które również pokonali, wynik spotkania to 2-1, (16-3 Mirage (C9), 16-8 - Cobblestone (SK) i 16-9 - Inferno). 

Po pokonaniu SK-Gaming jedną drużyną, która stała im na drodze do zwycięstwa był FaZe Clan w którego skład wchodzą takie gwiazdy jak: Olofmeister, NiKo, Guardian, Rain i karrigan. Pojedynek finałowy również odbywał się w formacie meczów BO3. Na pierwszej mapie, czyli na Mirage C9 przegrało wynikiem 16-14, następny w kolejce był Overpass, na którym po prostu zmiażdżyli międzynarodową formację wygrywając pierwszą połowę 12-3 i w rezultacie wygrywając całe spotkanie wynikiem 16-10. Ostatnią mapą pojedynku, jak i za równo całego turnieju było Inferno. Według kapitana FaZe Clan- Karrigana, jego drużyna przygotowywała się właśnie pod tę mapę, co było z resztą widać. Natomiast z drugiej strony Cloud9 było również świetnie przygotowane. Wygrali pierwsze 6 rund. Później zaczęły się kłopoty. „NiKo i spółka” (FaZe Clan) wróciło do walki i wygrali 8 rund z rzędu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8-7 z przewagą dla FaZe. W drugiej połowie Cloud9 zagrało bardzo, słabo co zaowocowało zdobyciem punktu meczowego dla międzynarodowej formacji, przy wyniku 15-11. Natomiast FaZe nie wykorzystało swojej przewagi i Amerykanie doprowadzili do dogrywki, w której wygrali wynikiem 22-19, tym samym wygrywając całego majora. MVP turnieju został gracz Cloud9 - Tarik „tarik” Celik.


Powiązane wieści:
 


 
29-01-2018, 18:45 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4705
Oglądałem ten mecz. O ile nie jestem fanem CSa o tyle mecze na TAK WYSOKIM poziomie bardzo chętnie lubię zobaczyć. Emocje były do ostatniej chwili ale kibicowałem właśnie Cloud9.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.