Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Ćwierćfinały majora E-LEAGUE 2018
27-01-2018, 15:40 | 291 x przeczytano | ikalinskii

Już dziś dotychczas największy turniej CSGO tego roku wejdzie we fazę ćwierćfinałową. Podczas dzisiejszych rozgrywek będziemy mogli obserwować poczynania takich drużyn jak: FaZe, Na'ViCloud9 oraz SK i fnatic, które powalczą o wejście do drugiego ćwierćfinału E-LEAGUE MAJOR 2018, gdzie zmierzą się z Cloud9.
 


Wyżej wspomniane drużyny zawalczą w pewnej kolejności, najpierw zobaczymy pojedynek SK i Fnatic, które powalczą o awans do ćwierćfinałów. Następnie będziemy świadkami meczu FaZe kontra Na'Vi, a później zobaczymy mecz Cloud9 kontra SK/Fnatic.

  • 16:00 - SK vs Fnatic
  • 18:30 - FaZe vs Na'Vi
  • 21:00 - Cloud9 vs SK/Fnatic

Bardzo dużym zaskoczeniem jest to, że po raz pierwszy na turnieju rangi Major nie widzimy w fazie pucharowej żadnego Polaka. Zarówno Sprout, w którym gra Paweł "Innocent" Mocek, jak i Virtus.Pro odpadli we wcześniejszych fazach turnieju. Sprout w głównych kwalifikacjach z bilansem 1-3, a Virtus.Pro w fazie grupowej z bilansem 0-3.

Jesteśmy ciekawi waszego zdania odnośnie do tego, w jaki sposób zakończą się dzisiejsze pojedynki. Podzielcie się opinią w komentarzu.

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.