Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Promocja na Steam od Ubisoftu
26-01-2018, 12:20 | 292 x przeczytano | ReZus

Na platformie Steam pojawiła się kolejna promocja związana z marcową premierą gry Far Cry 5. Ubisoft postanowił przecenić wszystkie poprzednie części, abyśmy mogli lepiej się z nimi zapoznać przed premierą tej najnowszej. Rabaty sięgają nawet do 70%, więc dobrze skorzystać z takich ofert. Promocja potrwa do poniedziałku. Możecie ją znaleźć pod tym linkiem.


Promocja obejmuje takie tytuły jak:

  • Far Cry Primal - 99,95 zł
  • Far Cry 4 - 59,95 zł
  • Far Cry 4 Season Pass - 59,95 zł
  • Far Cry 3: Blood Dragon - 17,97 zł
  • Far Cry 3 - 23,97 zł
  • Far Cry 2: Fortune's Edition - 11,97 zł
  • Far Cry - 11,97 zł

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.