Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Zdjęcia w jakości 400 MP dzięki Hasselblad H6D-400c ?!
23-01-2018, 20:26 | 332 x przeczytano | ReZus

Hasselblad H6D-400c jest nowym aparatem fotograficznym, który powstał z uaktualnionej wersji kamery Multi-Shot H5D. Zastosowano tu technikę, która pozwoli nam zrobić zdjęcie w jakości nawet 400MP!!! Rozdzielczość takiego zdjęcia wynosi 23200 x 17400 pikseli.


Aparat ma trafić do sprzedaży już w marcu, a jego cena jak nie trudno się domyślić niska nie będzie, a mianowicie 47995 dolarów

Hasselblad H6D-400c robi jednocześnie cztery zdjęcia o jakości 100MP. Dodatkowo robi jeszcze dwa ujęcia, które są zrobione z przesunięciem sensora o pół piksela. Łącząc wszystkie 6 elementów w jedno zdjęcia powstaje fotka w jakości 400MP. Pojawia się pytanie, ile może ważyć zdjęcie w tak doskonałej jakości? Otóż w przypadku 16-bitowego pliku TIFF, JEDNO zdjęcie to blisko 2,5 GB... 

Aparat ten jednak niezbyt nada się do robienia zdjęć w ruchu, a raczej do stałych scen. Poniżej film przedstawiający to cudo techniki.

Strona producenta


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.