Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowe duże rozszerzenie do Battlefield 1
19-01-2018, 19:01 | 160 x przeczytano | ReZus

Ostatnio otrzymaliśmy informacje od EA na temat kolejnego, czyli już czwartego DLC do Battlefielda 1. Rozszerzenie będzie się nazywać Apokalipsa, a jego premiera ma nastąpić w lutym. Pierwszeństwo będą mieli gracze, którzy posiadają przepustkę premium. Otrzymamy nowy tryb, nowe mapy i nowe bronie!


Największa nowością będzie nowy tryb - Powietrzny szturm, czyli walki powietrzne! Będziemy mieli do wyboru dwie mapy - Niebo nad Londynem oraz Na krawędzi. Ponadto zostaną dodane trzy lokacje do reszty trybów - Passchendaele, Caporetto i Somma. Poza mapami otrzymamy również nowe łomy, tasaki i pistolety maszynowe Chauchat-Ribeyrolles, a także bombowce - Hansy Brandenburg GI i Airco DH10. Poniżej kilka filmów przedstawiających nowe elementy w grze.

 

Film przedstawiający mapę Somma:

 

Film przedstawiający mapę Passchendaele:

 

Film przedstawiający nową broń:


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.