Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Zwijany telefon od Samsunga
15-01-2018, 16:38 | 450 x przeczytano | CoCo

Na targach CES 2018, na których swoją nową myszkę zaprezentowała firma SteelSeries firma Samsung poszła krok dalej prezentując wąskiemu gronu telefon składany niczym kartka papieru. Więcej znajdziecie w rozwinięciu wieści.


Targi CES 2018  odbyły się w Las Vegas, z przecieków nie wiemy wiele, ale telefon zaprezentowano w bardzo wąskim gronie osób. Telefon ma wytrzymywać kilkaset tysięcy zwinięć ekranu. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ Samsung produkuje obecnie najlepsze ekrany OLED na rynku. Mimo iż telefonu nie udało się zaprezentować w tamtym roku to może w tym czeka nas ogromny przełom technologiczny. Póki co nie wiadomo nic więcej, ale damy Wam znać gdy dotrą do nas nowe informacje.


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.