Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Kolejne problemy Intela
15-01-2018, 15:01 | 493 x przeczytano | Janke

Tym razem zagrożone są komputery firmowe. W bardzo szybki sposób haker może włamać się na komputer firmowy, ponieważ eksperci od spraw bezpieczeństwa odkryli nową lukę w procesorach Intela.


Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się o nie do końca dobrze zabezpieczonych procesorach Intela. Hakerzy dzięki tej luce mogli wykraść wszystkie dane z naszego komputera, lecz sprawa ucichła do dzisiaj. Nieumyślne pozostawiona furta w procesorach sprawia, że niektóre programy mogą odczytać dane naszych komputerów poprzez dostęp do pamięci jądra systemu. Niestety odkryte są kolejne błędy naszych komputerowych serc.

Tym razem dotyczą rozwiązania AMTIntel Active Management Technology występujące przede wszystkim w komputerach firmowych. AMT to technologia, która pozwala działom IT zdalnie wykrywać, naprawiać i chronić zasoby sieciowe. Jak odkryli eksperci do spraw bezpieczeństwa z firmy F-Secure, ze względu na luki opcja umożliwia niemal każdemu zdalne przejęcie kontroli nad komputerem.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.