Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Assassin's Creed Origins za darmo od MSI
09-01-2018, 14:54 | 515 x przeczytano | ARTUT

MSI, jeden z największych na świecie producentów sprzętu gamingowego, po raz kolejny sprzymierzył się z firmą Ubisoft, aby dołączyć do swoich zestawów słynną grę - Assassin's Creed Origins, która zaprowadzi Cię do świata prawdziwej, gamingowej przygody. Kupując wybrany model  gamingowego, stacjonarnego peceta, otrzymasz ZA DARMO od firmy MSI klucz do pecetowej wersji gry Assassin's Creed Origins.


Informacja prasowa:

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, proszę odwiedzić  oficjalną stronę  docelową promocji.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD JEDNEGO

W najnowszej, dołączanej w zestawie wraz z gamingowymi komputerami stacjonarnymi MSI, odsłonie gry z serii Assassin's Creed, będącej prequelem całego cyklu, gracze przenoszeni są w przeszłość do starożytnego Egiptu, gdzie mogą zgłębiać tajniki bractwa Assassinów. MSI gwarantuje graczom absolutną satysfakcję związaną z wiernością odwzorowania grafiki w grze i wyjątkową wydajność, która przekłada się na płynną, pozbawioną najmniejszych zacięć rozgrywkę. Związane jest to z faktem, że wszystkie komputery, do których dołączono promocyjną grę, zaprojektowano z myślą o graczach żądających podczas rozgrywki wyłącznie najlepszych wrażeń.

ZAWŁADNIJ ŚWIATEM GRY, DZIĘKI WIELOKROTNIE NAGRADZANYM GAMINGOWYM KOMPUTEROM MSI

Trident 3 Arctic

Trident 3 Arctic, to miniaturowy, nagrodzony na targach CES, komputer o wielkości konsoli do gier, który skrywa w swoim wnętrzu wydajność pełnowymiarowego desktopa. Dzięki pięknej, mroźnej, śnieżno-białej obudowie, której wygląd podkreślono srebrnymi wykończeniami, Trident 3 Arctic jest nie tylko maszyną do grania, ale również  może być eleganckim,  głownym elementem każdego zestawu kina domowego. Trident 3 Arctic korzysta z 65-watowego, desktopowego procesora Intel Core i7, a najbardziej niezwykłą cechą tego komputera jest to, że do jego budowy wykorzystano kartę  graficzną przeznaczoną dla komputerów stacjonarnych, dzięki czemu uzyskano wydajność, która plasuje tego miniaturowego peceta w tej samej kategorii, co najlepsze gamingowe desktopy. Więcej informacji:
https://pl.msi.com/Desktop/Trident-3-Arctic

 

Infinite X

Obudowy komputerów z serii Infinite charakteryzują się wzornictwem, któr nawiązuje do wyglądu elementów obwodów elektrycznych. Elementy te umieszczone zostały z przodu obudowy  komputera i bardzo łatwo można spersonalizować ich wygląd, za sprawą kolorowego systemu podświetlenia RGB. Sterowanie podświetleniem realizowane jest za pomocą oprogramowania Mystic Light firmy MSI. Komputery z serii Infinite X wyposażone zostały też w boczny panel, który wykonany jest z przezroczystego, hartowanego szkła, dzięki czemu pecety z tej serii  pochwalić się mogą nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale udostępniają również graczom możliwość swobodnego oglądania wnętrza ich maszyny. MSI Infinite X skonstruowany został tak, aby zapewnić odpowiednio wysoką  wydajność nawet w najbardziej wymagających grach. Uzyskanie takich rezultatów było możliwe dzięki wykorzystaniu do ich budowy wielokrotnie nagradzanych kart graficznych firmy MSI, a także za sprawą zastosowania wyjątkowej technologii chłodzenia Silent Storm Cooling 3 PRO. Komputer ten z zewnątrz  wygląda niczym tradycyjny, zamknięty z w obudowie typu Tower  pecet, ale  firma MSI postarała się o to, aby w znaczący sposób przesunąć granice jego wydajności. Więcej informacji: https://www.msi.com/Desktop/Infinite-X.html

CZAS TRWANIA I DOSTĘPNOŚĆ PROMOCJI

Promocja już się rozpoczęła i trwa do 31 stycznia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

Użytkownicy, którzy nabędą wybrane produkty firmy MSI i potwierdzą ich zakup w Centrum Rejestracji Produktów MSI – MSI Registration Center, będą mogli otrzymać klucz pozwalający pobrać grę Assassin's Creed Origins z serwisu z grami Uplay. Aby uzyskać więcej informacji na temat promocji i w jaki sposób wziąć w niej udział, odwiedź stronę docelową promocji: https://pl.msi.com/Promotion/assassins-creed-origins-bundle-desktop

O MSI GAMING

Celem firmy MSI, jako światowego lidera w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego dla graczy jest to, aby marka ta stała się najbardziej godnym zaufania partnerem w grach i e-Sporcie.  Jesteśmy wierni swoim zasadom związanym z przygotowywaniem przełomowych projektów, dążeniu do doskonałości i opracowywaniu innowacji technologicznych. Dzięki temu, że ciągle podnosimy technologiczną poprzeczkę, udało się nam być wielokrotnie prekursorem ustalającym nowe przemysłowe standardy. Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach proszę odwiedzić naszą stronę pl.msi.com


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.