Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowe auto i tryb w GTA Online
26-12-2017, 21:43 | 229 x przeczytano | ReZus

W GTA Online pojawiło się kolejne świetne auto do zakupienia! Jest to Autarch od firmy Overflod. Jak twórcy mówią: "To nie hiperauto. To nie sportowy prototyp ani eksperymentalny GT. To coś zupełnie innego. Coś dużo, dużo lepszego." Brzmi intrygująco, prawda? Samochód może okazać się jednym z najszybszych w grze! Już dziś możecie go zakupić w Legendary Motorsports.


Poza tym został dodany a właściwie zmieniony Tryb Adwersarza w Tryb Adwersarza Oprawcy. Opiera się na walce pomiędzy dwoma drużynami. Jedni są uzbrojeni w strzelby oraz maczety i szukają ofiar wśród mroku. Ci drudzy mają do dyspozycji tylko termowizory i latarki. Co minutę role się odwracają, a gra toczy się aż do wyeliminowania jednej z drużyn.

 

Prezentacja nowego auta:

 


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.