Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Święta w GTA Online
19-12-2017, 22:00 | 162 x przeczytano | ReZus

W GTA Online ruszyło wydarzenie Wesołych Świąt. Do sklepów trafi świąteczny asortyment. W Wigilię będzie można odblokować bezpłatną zawartość - nowe maski Krampusa. Poza tym dostępny jest nowy samochód - Ubermacht Sentinel Classic. Swój egzemplarz możemy odebrać już dziś w Southern San Andreas Super Autos.


Został dodany również tryb Okupacja, w którym aby zwyciężyć, trzeba zdobywać i utrzymywać obszary rozsiane po całej mapie, odpierając ataki wrogów. Drużyna z większą ilością terenu będzie szybciej zdobywać punkty i tym samym szybciej zdobędzie docelowy wynik. Do 8 stycznia mamy w tym trybie podwójną premię GTA$ i RP.

 

Mamy też świąteczne zniżki na różne przedmioty w grze:

  • Centrum Biznesowe Arcadius – zniżka 30%
  • Hangar w Forcie Zancudo 3499 – zniżka 30%
  • Jachty – zniżka 30% (wszystkie modele)
  • Pegassi Zentorno – zniżka 30%
  • Opancerzona Karin Kuruma – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)
  • Nagasaki Buzzard – zniżka 30%
  • HVY Insurgent – zniżka 30% (cena promocyjna i standardowa)

Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.