Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Święty Mikołaj od Msi jest już w drodze
18-12-2017, 23:29 | 329 x przeczytano | Czarny

Święty Mikołaj gracz jest już w drodze. MSI prezentuje serię zabawnych filmów po to, aby ratować graczy przed nudnymi świętami Bożego Narodzenia. W tym roku, dlaczego nie mielibyśmy mieć wesołych Świąt Bożego Narodzenia! 


Informacja Prasowa: 

Zwykle Boże Narodzenie jest nudne, dlatego MSI nawiązał współpracę z popularnym nowozelandzkim influencerem Viva La Dirt League i prezentuje serię żartobliwych reklam, które werbują graczy do świąt, o których tak naprawdę marzą. Pierwszy film zadebiutował 6 grudnia, a następnie materiały z serii zostaną opublikowane w ciągu tygodnia.

Kampania #DearGamerSanta opowiada historie Świętego Mikołaja gracza, który próbuje ratować graczy przed nudnymi, świątecznymi zajęciami i w tym celu w dziwaczny sposób nachodzi ich domy oraz mieszkania podczas świąt Bożego Narodzenia, a następnie robi to, co uważa za słuszne tak, aby gracz mógł cieszyć się Bożym Narodzeniem. Dzięki tej świątecznej reklamie, w humorystyczny sposób firma MSI świętuje Boże Narodzenie, rozbawiając przy tym wszystkich graczy do łez. 

Wraz ze spersonalizowanymi e-kartami dla graczy, dzięki którym mogą oni złożyć znajomym i rodzinie świąteczne życzenia, firma MSI oferuje również przydatny przewodnik po bożonarodzeniowych prezentach, który dostępny jest na stronie wydarzenia. W ten sposób rodzina, sympatia i przyjaciele nie przegapią szansy na zakup idealnego prezentu dla gracza. Nic nie powstrzyma firmy MSI i Świętego Mikołaja gracza.

W mediach społecznościowych uruchomiony został hashtag #DearGamerSanta. Firma MSI prowadzi również konkurs, w którym otrzymać można gamingowe prezenty, w tym najnowsze płyty główne, karty graficzne, komputery stacjonarne, monitory i wiele innych! Wystarczy przesłać zdjęcia z informacją „Co zrobiłeś, aby być dobrym graczem?” na stronę wydarzenia, aby wygrać główną nagrodę.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.