Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Xbox One będzie obsługiwał klawiaturę i myszkę
18-12-2017, 17:50 | 692 x przeczytano | ReZus

Microsoft już oficjalnie poinformował o nowej aktualizacji dla Xbox One, dzięki której nowe akcesoria, takie jak klawiatura i myszka, będą kompatybilne z konsolą. Z urządzeń prawdopodobnie będzie można korzystać w czasie gry, więc gracz będzie mógł mieć podobne odczucia jak grając na PC. Firma twierdzi, że powinno to ściągnąć nowych użytkowników.


Jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie, ale pierwsze gry wspierające mysz i klawiaturę maja pojawić się już wkrótce. Z tego co wiadomo Xbox One będzie obsługiwał takie klawiatury jak Surface Keyboard i Sculpt Ergonomic Keyboard, myszkę Precision Mouse oraz kamerki Lifecam Studio, Lifecam HD-3000 i Lifecam Cinema. Pojawia się pytanie, jak to będzie wyglądało w grach multiplayer, gdzie jedni będą woleli grać na padach, a inni na klawiaturze i myszce? Ci drudzy w fps'ach mogliby zdobywać znaczną przewagę, a raczej nie o to chodzi. Zostaje nam czekać i zobaczyć do Microsoft wymyśli w tej kwestii.


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.