Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Battlefield: Bad Company 3 w 2018?
16-12-2017, 12:22 | 156 x przeczytano | ReZus

Pojawiły się jeszcze niepotwierdzone informacje o tym, że kolejnym Battlefieldem, który wyjdzie ma być Battlefield: Bad Company 3! Informacje pochodzą od osoby, która jeszcze przed premierą zdradziła sporo konkretów na temat Battlefielda 1. Gra ma mieć premierę w przyszłym roku.


Akcja ma być osadzona w czasach wojny wietnamskiej, choć realia historyczne nie będą w pełni dokładne. O kampanii wiadomo tyle, że mają być ponownie 4 klasy postaci - Assault, Support, Engineer i Recon. Poza tym oczywiście będą pojazdy z tamtych czasów. Jeśli chodzi o tryby rozgrywki to będą znane nam Conquest, Rush, Operations, Domination i Team Deathmatch oraz ma pojawić się nowy Squad Obliteration - rozgrywka 5 na 5.

 

Film informujący o nowym Battlefieldzie:

 


Powiązane wieści:
 


 
16-12-2017, 12:34 | ReZus | Komentarzy w sumie: 14
Mimo, że są to tylko spekulacje, mam nadzieję, iż faktycznie Bad Company 3 będzie kolejną częścią ^^


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.