Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Przedsprzedaż konsoli Ataribox
13-12-2017, 16:21 | 312 x przeczytano | Macius_

Już jutro nowa konsola Ataribox ma trafić do przedsprzedaży. Jest to super wiadomość dla miłośników gier starszej produkcji. Konsola będzie przeznaczona do grania w klasyczne gry retro takie jak Pong, Missile Command, czy Breakout. Firma Atari udostępni nam już jutro dnia 14 grudnia możliwośc zamówienia konsoli. Więcej informacji odnośnie konsoli znajdziecie w dalszej części.


Oprócz gier retro będzie można także zagrać w gry współczesne takie jak Minecraft. Cena konsoli nie została jeszcze oficjalnie podana. Jednakże na różnych forach mówi się, że konsola Ataribox ma kosztować około 300 dolarów. Wielu fanów retro uważa, że ta cena jest wygórowan a, gdyż sądzą, że konsola typu retro nie powinna aż tyle kosztować. 

Atari ma jeszcze czas, by ustlić szczegóły. Kto wie może konsola będzie kosztowała 300 dolarów, a może amerykańska firma posłucha głosów swoich fanów i obniży cenę. Niestety w tym wszystkim jest jeden haczyk. Sama przedsprzedaż nie gwarantuje już wejście konsoli na rynek. Stanie się to dopiero w 2018 roku w okolicach wiosny.

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.