Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Prywatne komentarze na Facebooku
13-12-2017, 15:27 | 1183 x przeczytano | ReZus

Facebook ostatnio poinformował o tym, że prowadzi testy nad prywatnymi komentarzami. Możliwe, że wkrótce zostanie wprowadzona nowa funkcja, która pozwala zmieniać widoczność komentarzy. Ma to działać na zasadzie postów na tablicy, czyli przed publikacją posta będzie można ustawić, czy ma być widoczny dla wszystkich, czy tylko dla znajomych oraz będzie możliwość ograniczenia widoczności jedynie dla autorów wpisu.


Funkcja może być faktycznie przydatna i dzięki niej możnaby uniknąć wielu niepotrzebnych sytuacji. Jednakże jak wcześniej wspomniałem, projekt jest na razie w fazie testów i nie jest powiedziane kiedy ani, czy w ogóle wejdzie w życie.


Powiązane wieści:
 


 
15-12-2017, 10:41 | ReZus | Komentarzy w sumie: 14
Wpisz sobie w Google "prywatne komentarze Facebook", bardzo dużo serwisów o tym pisało :)


 
13-12-2017, 17:36 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
masz może gdzieś info gdzie tak powiadomili? :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.