Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Nowy komputer od Apple
12-12-2017, 21:00 | 305 x przeczytano | Janke

Nowy iMac od firmy Apple będzie dostępny już od 14 grudnia. Apple ogłosiło już pod koniec czerwca podało informację o nowym Mac-u. W ostatnim czasie firma zaktualizowała stronę, gdzie została podana dokładna data premiery, lecz nie wspomniano o cenie ich nowego dzieła. 


Nie ukrywajmy wydanie najnowszego iMaca Pro, przed świętami to raczej nie jest przypadek. Ich produkt według plotek ma zaczynać się od ceny 4999 USD. Co prawda 4999 dolarów brzmi mało optymistycznie, lecz Apple już przyzwyczaiło swoich klientów to tak kosmicznych cen. iMac Pro wykorzystywać będzie procesory spod serii Xenon, a jego wyświetlacz ma rozdzielczość 5K i wykorzystuję układ graficzny Radeon Vega. Więcej informacji możecie dowiedzieć się na oficjalnej stronie Apple wystarczy kliknąć TUTAJ.

 


 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.