Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Star Wars: Battlefront II [single player] - recenzja gry
05-12-2017, 19:15 | 408 x przeczytano | ARTUT

Po wielu miesiącach na nasze łamy wraca Kontradmirał Przemek "Drag" Esik ze swoją recenzją najnowszej gry od Electronic Arts czyli Star Wars: Battlefront II. Drag postanowił szczegółowo opisać dla Was tylko tryb dla pojedynczego gracza: Star Wars: Battlefront II to nie jest gra, którą ktoś kupi dla fabuły. DICE pokpiło sprawę zarówno jeżeli chodzi o historię, jak i jej długość. Szkoda, bo mieli szansę na dokonanie czegoś wielkiego, co mogłoby trwale wpisać się w kanon Gwiezdnych Wojen... Multiplayer jest boski, ale ta recenzja dotyczy singla, stąd ocena jest-jaka-jest. Jakby to była recenzja ogólna, byłoby 20% więcej. 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.