Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Podsumowanie 2017 roku przez Spotify
05-12-2017, 16:12 | 53 x przeczytano | Filipas

Spotify jakiś czas temu po wydaniu swojego spotify.me do podsumowywania naszych najlepiej odsłuchiwanych utworów dzisiaj wypuścił 2017wrapped, które działa w podobny sposób co spotify.me, ale są tutaj tym razem podliczone minuty oraz nasi ulubieni wykonawcy w 2017 roku. Ciekawym dodatkiem jest drobny quiz, któy sprawdza czy jesteśmy pewni tego czego najwięcej słuchaliśmy. Jeżeli jesteście użytkownikami Spotify, to możecie zobaczyć swoje statystyki klikając tutaj.


A to są moje statystyki:


 


 
05-12-2017, 18:44 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4676
Hmmm... ja coś ostatnio przestałem używać Spotify. Mam swoje playlisty, które w kółko wałkuję :D


 
05-12-2017, 16:28 | Filipas | Komentarzy w sumie: 165
Zresztą byłem przekonany, że w mojej topce będzie więcej XXXTentacion i Skrillex'a a tu o :P


 
05-12-2017, 16:27 | Filipas | Komentarzy w sumie: 165
Zupełnie szczerze nie wiem co tam robi Żabson skoro kompletnie nie lubię tego wykonawcy :P Chociaż to jest prawda, że dosyć często pojawiał mi się w playlistach. Może dlatego jest na 1 miejscu


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
  • Sims 4 - recenzja gry
    Oczywiście, jeśli jesteś bezwzględnym sadystą, to możesz sprawić, że malutkie Simsy będą bardzo cierpiały. Trzeba przyznać, że dorośli gracze najczęściej właśnie znęcają się nad wirtualnymi mieszkańcami.
    Dark - recenzja serialu
    Zostałem oszukany! Zamiast amerykańskiej, wysokobudżetowej, oryginalnej produkcji, zaserwowano mi niemieckojęzyczny serial (z amerykańską ścieżką audio do wyboru).

   $$5#3... transmisja przerwana...